مهرداد میناوند چندی است که بر اثر ویروس کرونا درگذشت.حالا تصویری از سنگ قبر او را میبینید.از دلیل ابتلا به این ویروس تا درگذشت او.

مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بود. مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان لاله درگذشت. مرگ مهرداد میناوند و علی انصاریان داغی بزرگ بر دل همه ی ایرانی ها گذاشت. مهرداد میناوند زمانی به بیمارستان مراجعه کرد که 80 درصد از ریه او درگیر شده بود.

پس از گذشت چند روز از خاکسپاری مهرداد میناوند حالا از سنگ قبر او رونمایی شده است.

15108969

محل کرونا گرفتن مهرداد و علی انصاریان شناسایی شد

داستان مهمانی سفره خانه سنتی حوالی پل صدر با حضور علی انصاریان و مهرداد میناوند چیست؟

آیا کرونا گرفتن مرحوم علی انصاریان و مهرداد میناوند در مهمانی سفره خانه سنتی حوالی پل صدر صحت دارد ؟

با گذشت بیش از سه هفته از بستری شدن چهره های سرشناس فوتبال در بیمارستان لاله و فرهیختگان که متاسفانه هر دو هم به فوت این چهره ها منجر شد، هنوز حرف و حدیث درباره دلیل ابتلای مهرداد میناوند و علی انصاریان زیاد و متناقض است.

4541300

مهرداد میناوند و علی انصاریان بعد از مبارزه با ویروس کرونا دار فانی را وداع گفتند اما همچنان بحث بر سر این که این چهره های محبوب فوتبال کجا به ویروس کرونا آلوده شدند، ادامه دارد.

مرگ دردناک کرونایی علی انصاریان و مهرداد میناوند

در روزهایی که مهرداد میناوند و علی انصاریان در بیمارستان بستری بودند، فیلم کوتاهی از حضور میناوند در یک کلینیک دندانپزشکی و عکسی از علی انصاریان کنار همان دندانپزشک منتشر و ادعا شد آنها در این دندانپزشکی مبتلا شدند.

عکس غم انگیز علی کریمی در دیدار یادبود علی انصاریان و مهرداد میناوند+عکس

اما چند روز پس از آن، فیلم هایی از استودیوی کارگزار باشگاه پرسپولیس منتشر و ادعا شد مهرداد میناوند که هنگام ضبط برنامه ویژه دربی تهران علائم کرونا را داشته، در حین این برنامه ویروس را به علی انصاریان و سایر حاضرین منتقل کرده است.

Shomanews.net

حتی خبر رسید فیلمبردار این برنامه هم که در استودیو حضور داشت به کما رفته است. بعد از فوت انصاریان هم فیلم کوتاهی منتشر شد که مهرداد در فاصله نیم متری او نشسته و ناگهان وسط برنامه زنده می گوید احساس می کنم دارم می افتم!

اما حالا با گذشت چند روز از درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند، روایت تازه ای درباره آغاز بیماری آنها به گوش می رسد.

گفته می شود در یک سفره خانه سنتی حوالی پل صدر در خیابان شریعتی، یک مهمانی با حضور برخی چهره های مشهور ورزشی و هنری برگزار شده و اغلب چهره هایی که در این سفره خانه سنتی حضور داشتند، به کرونا مبتلا شدند. در جمع افرادی که به کرونا مبتلا شدند، نام چند چهره مشهور سینمایی و تلویزیونی هم به چشم می خورد. بررسی ها در مورد این سفره خانه سنتی و مهمانی موردنظر که با حضور چهره های هنری و فوتبالی برگزار شد، ادامه دارد.

 

ارسال نظر