ریحانه پارسا اینبار جدا عاشق شده است زیرا تصویری جدید در فضای مجازی از خود منتشر کرده است.

ریحانه پارسا بازیگر 77 سینمای ایران بود که با سریال پدر درخشید .ریحانه پارسا مدتی است که از ایران مهاجرت کرده است. ریحانه پارسا قبل از مهاجرت هم در ایران از بازیگران پر حاشیه شده بود.ریحانه پارسا با ازدواج سفید با مهدی کوشکی این حواشی را استارت زد تا ماهجرت به ترکیه و دیوانه بازی های ریحانه پارسا این حواشی را تشدید کرد.

ریحانه پارسا با انتشار پستی از شکست عشقی می گوید ولی معشوقه جدید او چه کسی میتواند باشد؟

هیچ وقت انقدر چشم های من یادآور تو نبود؛

دلتنگی یعنی تو و فراموشی کیمیاست!

عاشقانه های کاسوری،برای تو


ریحانه پارسا یکی از جوانترین ها در تلویزیون اسـت و با نخستین فعالیت جدی خود در سریال پدر بـه شهرت بزرگی دست یافت. در همین مدت کم او درگیر حواشی زیادی شد کـه البته خود او هم در دامن زدن بـه آنها نقش داشت، آخرین حاشیه ریحانه پارسا خبر ازدواجش بود کـه خود او اعلام کرد این خبر دروغ 13 بودو حقیقت ندارد.

حساسیت ها نسبت به عکس های ریحانه پارسا

ریحانه پارسا نه عکس مستهجنی را انتشار داد و نه عکس های اش انقدر بـه دور از عرف فرهنگ و جامعه کشورمان بود. موضوعی کـه میتواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد، تلاش تیم تولید این سریال برای خبر سازی در خصوص این فیلم می‌باشد کـه یکی از اهرم های اینکار خود بازیگران می باشد.

ریحانه+پارسا+

این فرضیه آنجا قوت می‌گیرد در طول پخش این فیلم نیز، شاهد حواشی ساختگی بسیاری بودیم کـه می شد بـه اسانی آنها را رفع کرد و مانع از آن گونه جوسازی ها شد کـه مهم‌ترین نمونه اش هم ماجرای پرت شدن یکی از کاراکترهای این فیلم از پنجره بود کـه بطور قطع بک جریان خبر سازبود. وگرنه هیچ کسی برای فرار و یا رد کردن یک پیشنهاد خودرا از پنجره بـه بیرون پرت نمی‌کند.

اما بـه هر حال از این حواشی بـه خوبی توانستند برداشت خبری کنند. حالا نیز در حاشیه تولید فصل دوم سریال پدر و قطعی شدن خبر ساخت این سریال، دوباره بـه فکر یک خبرسازی برای این سریال هستند. احتمال اش بسیار قوی اسـت!!!

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر