از مرگ علی انصاریان تا به امروز شایعات زیادی درباره چگونگی فوت او وجود دارد ولی داماد علی انصاریان با انتشار ویدیویی این راز را بر ملا کرد.

علی انصاریان در ابتدا بازیکن فوتبال بود و بعد از کنار گذاشت این حرفه وارد عرصه بازیگری شد. علی انصاریان متولد 14 تیر 1356 است. مدتی است که از مرگ نابهنگام علی انصاریان می گذرد و  مداوم شایعاتی زیادی درباره مرگ علی انصاریان به گوش می رسد و حتی واکنش و انتقاد های تندی از پزشک علی انصاریان می شود.

روز جمعه یک ورزشی نویس در صفحه ی شخصی خود به یکی از پزشکان معالج علی انصاریان به شدت حمله کرد و مطلبی علیه وی نوشت.

او در این پست جنجالی ادعا کرد در‌ حالی‌ که خانواده ی انصاریان بی‌ خبر بودند و چشم به درمان‌ های جدید داشتند، یکی از پزشکان، هیچ پزشکی را به بالین بیمار راه نمی‌ داد و در‌ نهایت هم این پزشک بدون رضایت خانواده ی انصاریان دستگاه و اکسیژن وی را قطع کرد! صحبت‌ های این خبرنگار که رابطه ی بسیار نزدیکی با علی انصاریان داشته، با واکنش‌ های مختلفی همراه شده است.

دیروز هم یک فعال حقوقی فوتبال مدعی شد به انصاریان آمپول اشتباهی تزریق کردند. صمد ابراهیمی در متنی که در اینستاگرام منتشر کرده بود نوشت پزشکان معالج علی انصاریان باید پاسخگو باشند و آن ها را متهم به سوء استفاده از شرایط میناوند و انصاریان با انتشار پست ها و تصاویری از آن ها و شرکت در مصاحبه های متعدد کرد. او در بخشی از پست اینستاگرامی خود نوشت:

«دیروز رفته بودم سر خاک این ۲ عزیز. یکی از نزدیکان علی حرف‌های مهمی می‌زد… شفاف و روشن حرف بزنید. جوری که قانعمان کنید. علی وقتی با ۲ دست بشکن زده و به دوستش گفته تو بچه کوچک داری، چرا اومدی اینجا؟ برو برو من اوکی‌ام. چرا به‌یک‌باره به کما برود؟ قضیه آن ۳ آمپولی که نزدیکان علی می‌گویند اصرار کرده بودیم بدون هماهنگی با خانواده تزریق نکنند و کردند و علی به کما رفت، چه بود؟»

 و حالا داماد علی انصاریانراز این مرگ را بر ملا میکند در فیلم زیر مشاهده کنید

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر