سحر دولتشاهی با انتشارعکسی در اینستاگرام شخصی خود ازدواج خود را اعلام کرد!

سحر دولتشاهی متولد 16 مهر سال 1358 است.سحر دولتشاهی لیسانس زبان فرانسوی دارد.سحر دولتشاهی علاقه بسیار زیادی به نوشتن دارد و نوشتن را به عنوان شغل دوم خود انتخاب کرده است.سحر دولتشاهی در سال 1393 از رامبد جوان طلاق گرفت.سحر دولتشاهی با بازی در نقش آدم فضایی در سال 1388 به شهرت رسید.

سحر دولتشاهی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود با انگشتر حلقه خود همه را متعجب کرد!

_سحر+دولتشاهی_

مصاحبه با سحر دولتشاهی درباره سبک زندگی اش

سحر دولتشاهی اکنون چهره ای کاملا شناخته شده در سینمای کشور ایران هست و آثار سینمایی و تلویزیونی قابل تحسین در کارنامه کاری اش دارد. معلوم نیست کشف جادوی بازیگری, در سیاهی های اغواگر سالن نمایش چارسوی تئاتر شهر رخداد افتاد, یا سالن کوچک نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پارک لاله, اما هرچه هست,

سحر دولتشاهی آن‌قدر عاشق شد, که ادامه تحصیل در رشته مهندسی شیمی را رها کرد تا رشته ای را بخواند که عاشقانه دوستش دارد. درس خواند و تئاتر بازی کرد و تئاتر بازی کرد و بازی کرد, بعد سینما و تلویزیون توان بازیگری اش را کشف و جذب اش کردند و برای نقش مکمل به او پاداش دادند و تدریجی نقش های اول هم بازی کرد و درخشید و کاندید پاداش شد به حالایش رسید که در بحبوحه هست.

دولتشاهی در مقطعی درگیری حاشیه ای بزرگ شد, اما آن‌قدر و درایت و عشق به هنر داشت که نگذارد حاشیه ها به اصل زندگی و هنرش لطمه بزنند. ما هم به این حاشیه ها نپرداختیم و عوضش, به زندگی و علایق و رفقا و خانواده این بانوی پرانرژی و پیروز زباد پرداختیم.

در نمایش پربیننده سی که 120 هزار نفر را به قصر سعدآباد کشاند, حضور موثری داشت و این روزها هم, مشغول بازی در پروژه دیگری به کارگردانی مصطفی کیایی هست. بهانه این گفت و گو همه ی این هاست.

 

 

ارسال نظر