برزو ارجمند عکس آخرین مکالمه با علی انصاریان را منتشر کرد!

علی انصاریان متولد 14 تیر سال 1356 است.علی انصاریان در روز 15 بهمن سال 1399 درگذشت.صدا و سیما اعلام کرد که علی انصاریان در برنامه تصویری اپلیکیشن تصویری پرسپولیس مبتلا به کرونا شد.در روز های پایانی علی انصاریان حالش رو به بهبود بود ولی در لحظه آخر دوباره حالش بد شد و متاسفانه تموم کرد.همه مردم خیلی پیگیر حال علی انصاریان بودند.کسایی که به علی انصاریان دسترسی داشتند حال او را از خودش میپرسیدند به ایشان پیام میدادند.

برزو ارجمند آخرین پیامی که به علی انصاریان داده بود را منتشر کرد:

247451_914

علی انصاریان در ۲۸ فیلم سینمایی، یک فیلم کوتاه و ده‌ها سریال تلویزیونی از جمله، سریال‌های نقطه‌چین و زیر آسمان شهر بازی کرد.او تهیه کنندگی سه فیلم کلاف، هدیه و حکم تیر را هم بر عهده داشته‌است.

در سال ۱۳۹۴، انصاریان بخاطر فیلم «سوختن» کاندیدای جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشنواره فیلم یاس شد.

علی انصاریان در سال ۲۰۱۸ میلادی با بازی در فیلم کاپیتان امیر، در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های ورزشی میلان حضور یافت.

او در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در سال ۱۳۹۸ با فیلم کوتاه قفل به عنوان بازیگر نقش اول مرد حاضر شد.

در سال ۲۰۲۰ میلادی، در جشنواره بین‌المللی فیلم بلک برد (Blackbird) آمریکا که در نیویورک برگزار شد، علی انصاریان نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مرد به خاطر بازی در فیلم کوتاه قفل شد.

او قرار بود در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر به عنوان بازیگر در فیلم رمانتیسم عماد و طوباشرکت کند که اجل، این مهلت را از او ربود.

در آیین پایانی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی که ۲۱ اسفند ماه ۹۹ در تهران برگزار شد، لوح یادبود به خانواده زنده یاد علی انصاریان توسط وزیر ورزش و جوانان اهدا شد.

 

ارسال نظر