فیلم کتک خوردن حدیثه تهرانی از همسرش توسط او در فضای مجازی منتشر شده است.

حدیثه تهرانی بازیگر کم حاشیه تلویزیون و سینمای ایران است.حدیثه تهرانی همسر کیان مقدم است. حدیثه تهرانی در سال 94 متاهل شده است. حدیثه تهرانی با حضور کمرنگ خود در سریال ها و فیلم های سینمایی همیشه ماندگار است.

حدیثه تهرانی با انتشار ویدیویی در صفحه رسمی اش از ماجرای تلخ کتک خوردنش از کیان مقدم خبر داد.

حدیثه تهرانی متولد ۱۳۶۳ در در محله نارمک تهران است، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می‌باشد، لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد، وی تا کنون در فیلم سینمایی شکلات داغ و سریال‌های به کجاچنین شتابان، خوش‌نشین‌ها و آسمان همیشه ابری نیست به ایفای نقش پرداخته است.

fun1404-4

کیان مقدم متولد چهاردهم آبانماه ۱۳۵۶ در تهران و خانواده ای فرهنگی و هنر دوست است

 دزدیده شدن سگ  حدیثه تهرانی و بی تابی های عجیب او+ فیلم

او در ۱۲ سالگی با ساز “سه تار” استعدادش را در موسیقی به منصه ظهور گذاشت و شگفتی اساتیدش را برانگیخت. در سال های بعد به نواختن ” گیتار” روی آورد و همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ” سیمون آیوازیان ” و ” شاهین علوی” پشت سر گذاشت.

hadise-tehrani_hayatkhalvat_com

کیان مقدم در زمینه آواز و خوانندگی تحت تعلیم اساتید به نامی چون ” محمد نوری ” و ” ناریه چولاکیان” قرار گرفت و همزمان آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی فرا گرفت وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رسان او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.

حدیثه-تهرانی-و-همسرش-2-600x750

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر