شقایق دهقان از ماجرای عجیب اجازه پیدا نکردن مربی اسکی مربی زنان در مسابقات خارج از کشور حمایت کرد!!

شقایق دهقان به ماجرای اجازه پیدا نکردن سمیرا زرگری مربی اسکی زنان برای مسابقات خارج از کشور آن هم به خاطر اینکه همسرش اجازه نداده است واکنش تندی نشان داد.

 

شقایق دهقان مدتی قبل از همسرش مخراب قاسم خانی جدا شد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا: شقایق دهقان عکسی قدیمی از خود و پسرش نویان منتشر کرد و در شرح این عکس اینطور نوشت:

Screenshot_2021-02-18++shaghayeghdehghanofficial+is+on+Instagram+•+192k+people+follow+their+account

پسرم در آینده وقتى وارد اجتماع شدى متوجه مى شوى که از حقوق و مزایاى بسیارى برخوردارى. میتوانى در خیابان به هر زنى که دلت خواست زُل بزنى وظیفه ى آن خانوم است که خودش را جمع و جور کند و بپوشاند . مى توانى به همسر آینده ات حق کار یا اجازه ى تحصیل ندهى ( این مورد سلیقه ایست اما جامعه ى سنتى مرد سالار به عنوان یک مرد این اجازه را به تو مى دهد) شاید باورت نشود میتوانى و قانون به تو این اجازه را مى دهد که همسر موفق افتخار آفرین براى همین جامعه را ممنوع الخروج کنى که بفهمد با کى طرف است و خیالت راحت باشد آب از آب تکان نخواهد خورد . مرد بودن مزایاى بیشمارى دارد که آهسته آهسته همه ى آن ها را به تو خواهم گفت و آنگاه مى ایستم و از دور و از نزدیک با غرور نگاه میکنم که به هیچکدام این ها احتیاج ندارى مى ایستم و با افتخار به خودم لبخند میزنم که انسان تربیت کردم فارغ از هر تبعیض و تفکیک جنسیتى.

پ.ن اگر دخترى مى داشتم هم آرزو میکردم چنان تربیتش کنم که به طور مثال به قِرانى از آن بند عقد نامه که نامش مهریه است محتاج نباشد نه از نظر مالى نه از این جهت که دست آویزش کند براى هر آنچه که در تقابل از این جامعه مردسالار مطالبه میکند

 

 

ارسال نظر