حسن شیر مرد قهرمان ایرانی کشتی جهان بر اثر سانحه تصادف به کام مرگ فرو رفت.

حسن شیر مرد قهرمان کشتی جهان اهل خوزستان بود ، حسن شیر مرد متاسفانه بخاطر تصادف در جاده درگذشت.حسن شیر مرد سابقه قهرمانی کشتی کارگران جهان و جوانان کشور و عضو تیم ملی کشتی جوانان ایران را در کارنامه ورزشی خود داشت.حسن شیر مرد دیروز 17 اسفند 1399درگذشت مراسم تشییع این قهرمان در زادگاهش انجام می شود.

علت درگذشت و فوت حسن شیر مرد

میلاد قلاوند، سرپرست هیئت کشتی خوزستان درباره جزئیات تصادف و درگذشت این کشتی گیر خوزستانی و محل تصادف و نحوه حادثه، گفت: حسن شیر مرد قهرمان اندیمشکی کشتی استان خوزستان، کشور و تیم ملی در سانحه رانندگی به دیار باقی شتافت.

او افزود: این کشتی گیر با اخلاق قهرمان جوانان کشور و نایب قهرمان کشتی کارگران جهان نیمه شب ۱۷ اسفند ماه بر اثر برخورد خودرو با یک تریلی در نزدیکی پلیس راه اندیمشک جان باخت.

همچنین یکی از دوستان حسن شیرمردی قهرمان کشتی جهان، گفته: او در دو محل زندگی میکرد و دارای ۲ محل سکونت بوده که هنگام بازگشت از خانه اول خود در شهرک «دو کوهه» به سمت خانه دوم در اندیمشک طی مسیر دچار این سانحه دلخراش می‌شود.

حسن+شیر+مرد+

بیوگرافی حسن شیر مرد

حسن شیر مرد، متولد دهه ۷۰ اهل اندیمشک خوزستان، کشتی گیر و فرنگی کار بود. او سابقه قهرمانی کشتی کارگران جهان و جوانان کشور و عضو تیم ملی کشتی جوانان ایران را در کارنامه ورزشی خود داشت. وی در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ بر اثر تصادف رانندگی درگذشت و مراسم تشییع و خاکسپاری وی در زادگاهش انجام شد.

سوابق ورزشی در کشتی

شیر مرد عضو تیم شهرداری اندیمشک در رشته کشتی فرنگی در وزن ۷۵ کیلوگرم بود که با این تیم به مقام قهرمانی المپیاد کارگری جهان را به دست آورد.

او همچنین عضو تیم ملی جوانان کشتی بود و عناوین قهرمان جوانان کشور و نایب قهرمان کشتی کارگران جهان را در کارنامه ورزشی خود ثبت کرده بود.

شرکت کننده عصر جدید

اگر بیننده مسابقه استعدادیابی عصر جدید باشید، حتما گروه مثلث خوزستانی را که از شادگان و ادنیمشک و خوزستان شرکت کرده بودند را بودند را به یاد دارید، شیر مرد یکی از شرکت کنندگان مسابقه عصر جدید بود که با شرکت در گروه مثلث ایران در زمینه پارکور و هنرهای رزمی به همراه گروه، نمایش اجرا کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. در عکس بالا تصویر این ورزشکار خوزستانی را در بین اعضای مثلث ایران میبیند.

حسن شیرمرد

 

 

ارسال نظر