محمدرضا گلزار با انتشار پستی جوابی دندان شکن به طرفداران خود داد!

محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین سال 1356 است.محمدرضا گلزار از محبوب ترین چهره های سینما ایران است.محمدرضا گلزار از سلبریتی هایی است که با طرفدار خود خیلی خوب برخورد می کند اما زمانی که ویدیویی در اینستاگرام خود منتشر کرد و از سوی طرفداران خود برخورد های خوبی ندید،محمدرضا گلزار هم دوباره عکسی منتشر کرد و در آن جواب طرفداران خود را با لحنی تند داد:

WhatsApp+Image+2020-02-15+at+11.25.34+(1)

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار:

    نام:محمدرضا

    نام خانوادگی:گلزار

    تاریخ تولد:1356/1/1

    تحصیلات:فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک

 

کودکی محمدرضا گلزار

او بازیگر سینما، نوازنده گیتار است و در زمینه خوانندگی و مدل آگهی های تبلیغاتی فعالیت دارد. گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

محمدرضا+گلزارب

دنیای بازیگری محمدرضا گلزار:

گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

04e7f1489080b5d97995a9753e0c8a79

سام و نرگس

با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید. در فیلم مهمان مامان علاوه بر آمادگی و تمرین برای بازی در این فیلم پارسا پیروز فر نقش او را بازی کرد.

فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال 1386 در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. شیش و بش فیلمی به کارگردانی بهمن گودرزی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته و نویسندگی محمدرضا گلزار ساخته سال 1389 است،[1] این فیلم همزمان با عید فطر 1391 اکران شد.

salam-bombay-criticism

دو خواهر

محمدرضا گلزار به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی ساخته بهمن فرمان آرا ایفای نقش کرده است. این فیلم که مادر قلب اتمی نام دارد دومین فیلم گلزار پس از بازگشت به سینماست . فیلمنامه این فیلم را علی احمدزاده و مانی باغبانی نوشته اند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها