نیما کرمی مجری برنامه صبحگاهی در قسمتی از برنامه تیکه های سهیل سنگرزاده را به کار برد که خنده همکارانش را به دنبال داشت.

نیما کرمی مجری یکی از برنامه های صبحگاهی ایران است که بازدیدکنندگان زیادی را با خود همراه کرده است.نیما کرمی همسر زینب زارع است.نیما کرمی در کنار کار فعلی خود کار هنری اکسسوری منزل هم انجام می دهد.همسر نیما کرمی مجری و طراح لباس است.

 چه طوری جون دل، کلمه ای که این روزها در میان کابران فضای مجازی بسیار شنیده می شود.این کلمه را مردی به نام سیهل سنگرزاده راه انداخته که به سرعت همه گیر شد. چند روز پیش نیما کرمی در جریان اجرای برنامه صبحی دیگر که از شبکه آموزش پخش می شود درحال صحبت کردن درباره گرانی های گوشت و مرغ بود که با جمله سلام جون دل حرف هایش را تمام کرد.

پشت پرده ویدیو های آقای انگیزشی ،سهیل سنگرزاده لو رفت+عکس

همین حرف نیما کرمی باعث خنده خود و همکارانش در پشت صحنه شد.

آقای انگیزشی«Soheil Sangarzadeh» بدنساز و چهره محبوب این روزهای اینستاگرام متولد پانزدهمین روز از مهرماه سال 1364 در شهر بندرعباس است و در حال حاضر در کالیفرنیا آمریکا زندگی میکند. وی فرزند مرحوم حسن سنگرزاده است.

WHEVqGKGNYI3

سهیل وقتی که 14 سال داشت پدرش را از دست داد. او با تیپ خاص و تیکه کلام هایی که دارد توانسته به یکی از افراد مشهور در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

ql1svehHsJ3Z

سهیل سنگرزاده فعالیت جدی خود را از دوران نوجوانی و بعد از فوت پدرش شروع کرد. در سال 1387 در سن 24 سالگی اولین بار در مسابقه مردان آهنین شرکت کرد هر چند نتوانست در بین ده نفر اول مسابقات جایی داشته و با مقام سیزدهمی این مسابقات را ترک کرد.

7nrakGMSYxvI

بعد از آن به عنوان قوی ترین مرد بندرعباس شناخته شد. وی 18 سال در تهران زندگی کرد و پس از آن به بندرعباس برگشت و در باشگاه پرورش اندام «نام آوران جوان» گلشهر به فعالیت پرداخت. چند سالی به کار خود ادامه داد تا اینکه به کالیفرنیا آمریکا مهاجرت کرد. وی این روز های به یکی از چهره های مشهور در اینستاگرام تبدیل شده است شهرت وی به حدی بوده که طی چند روز گذشته فالوئر های وی به بیش از یک میلیون نفر رسیده که نشان از محبوبیت او دارد.

 

ارسال نظر