جواد کاظمیان نسبت به حاشیه هایی که درباره نامزد علی انصاریان درست شد واکنش تندی نشان داد!!

علی انصاریان متولد 14 تیر سال 1356 است.علی انصاریان از سال 1375 بازی فوتبال خود را به طور جدی شروع کرد.علی انصاریان در 26 فیلم سینمایی و 1 فیلم کوتاه و 9 سریال تلویزیونی از جمله زیر آسمان شهر بازی کرده است.علی انصاریان در 15 بهمن سال 1399 ساعت 16:15 در گذشت.علی انصاریان در برنامه زابیوکا حواشی زیادی درست کرد زیرا در این برنامه به خواندن شعر های خواننده های قبل از انقلاب از جمله شهرام شب پره ، حسن شماعی زاده و ... پرداخت.

این اواخر حواشی زیادی راجعبه نامزد داشتن علی انصاریان درست شد که خیلی از سلبریتی ها از علی انصاریان دفاع کردند از جمله جواد کاظمیان که در ادامه میبینیم:

Screenshot_2021-03-06 بازیگران_30نما هنرمندان ( bazigaran_30nama) • Instagram photos and videos(1)

 

درگذشت علی انصاریان:

بر پایه گزارش صداوسیما، انتقال ویروس کرونا در برنامه تصویری اپلیکیشن پرسپولیس صورت گرفت که علی انصاریان همراه با مهرداد میناوند در آن شرکت کرده بودند و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده بود. علاوه برنداشتن ماسک، حتی فاصله‌گذاری اجتماعی نیز مناسب نبود.

در روند درمان بی‌نتیجه مهرداد میناوند و علی انصاریان، محمدرضا هاشمیان پزشک بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، مصاحبه‌های فراوانی را در راهروی بیمارستان لاله و بیمارستان فرهیختگان انجام داد و پست‌هایی در همین رابطه در اینستاگرام منتشر کرد. هاشمیان در هنگام این مصاحبه‌ها و پست‌ها مواردی مانند داروهای مصرفی، سی‌تی اسکن ریه و سایر مواردی را که جزء حریم بیمار است، افشا نمود که این اقدام وی انتقادات فراوانی از سوی پزشکان برانگیخت.

4qOr0Rn1rMfp

در روزهای پیش از درگذشت وی، وضعیت جسمانی انصاریان به شکلی امیدوارکننده تغییر کرده بود، اما در ساعات آخر روز دوشنبه وضعیتش به شکلی شد که تیم پزشکی وی را به خواب مصنوعی برد. هاشمیان، پزشک معالج او که خبر بیهوشی مصنوعی علی انصاریان را اعلام کرده بود، در یک لایو اینستاگرامی با لحنی ناامیدانه دربارهٔ وضعیت او صحبت کرد تا اینکه انصاریان درگذشت.

1399111517561760922161044

انصاریان در ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ بنابر خواسته خودش، در قطعه ۲۲۲ بهشت زهرای تهران در کنار پدرش، اسماعیل انصاریان به خاک سپرده شد. عموی وی، حسین انصاریان بر پیکرش نماز میت خواند. مراسم خاکسپاری او با حضور خانواده، جمعی از دوستان، هنرمندان و ورزشکاران برگزار شد.

همچنین بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان دیگر نیز برای این حادثه اظهار تاسف کردند. این مسئله در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر نیز بازتاب داشت در حالی که انصاریان با یک فیلم سینمایی در آن جشنواره حضور داشت.

unnamed

علی انصاریان همیشه از علاقه به مادرش حرف می‌زد و به دلیل تنهایی مادر، در بسیاری از مواقع کنار او بود. انصاریان در آخرین حضورش در برنامه‌ دربی گفته بود تا به حال عاشق نشده است و دوست دارد روزی فرزندی داشته باشد. او در روز مادر درگذشت

 

ارسال نظر