شهاب مرادی از روحانی هایی است طرفداران زیادی دارد.گریه زاری های این روحانی هنگام تماشای فیلم.

حجت الاسلام شهاب مرادی متولد 22 اسفند 1350 در تهران و روحانی است.تحصیلات حوزوی دارد، فعالیت های متفاوت حجت الاسلام شهاب مرادی  در فضای مجازی و دوری اش از سیاست طرفداران زیادی را دور خود جمع کرده، حجت الاسلام شهاب مرادی  بعنوان روحانی اینترنت باز نام برده می شود.

یکی از نقاط قوت او دوری نسبی از سیاست است و از این رو هم هست که در سمت رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری دوام چندانی نیافت و به سرعت کناره گیری کرد.

حجت الاسلام شهاب مرادی در مورد فیلم سینمایی Stepmom (نامادری )یادداشتی در صفحه اش منتشر کرد.حجت الاسلام شهاب مرادی در خصوص فیلم سینمایی نامادری یادداشتی منتشر کرد. نامادری، فیلمی امریکایی و به کارگردانی کریس کلمبوس است که در سال 1998 منتشر شد.حجت الاسلام شهاب مرادی در خصوص فیلم سینمایی نامادری یادداشتی منتشر کرد. نامادری، فیلمی امریکایی و به کارگردانی کریس کلمبوس است که در سال 1998 منتشر شد.

حجت الاسلام شهاب مرادی، کارشناس مذهبی و سبک زندگی، تحلیل و یادداشتی در مورد فیلم Stepmom در صفحه اینستاگرامی خود منتشر کرد.

متن یادداشت وی را در زیر می خوانید:

" الان از شبکه نمایش این فیلم را دیدم و بغض کردم و کمی اشک هر چند لابد برخی سکانس ها کوتاه شده و یا برخی لحظات حذف شده اما به خط اصلی داستان آسیبی نرسیده و فیلم عاطفی و خانوادگی خوبی بود. از سال انتشار این فیلم یعنی دی ماه سال 1377، بیست و دو سال گذشته اما فیلم خوبی بود و می تواند برای برخی فیلمسازان ایرانی الهام بخش باشد.

اگر Stepmom را زن بابا یا نامادری ترجمه کنید نسل های قبلی خیلی بهش مبتلا بوده اند و داستان های تلخ و شیرین متفاوتی وجود دارد که به بهانه این داستان ها می شود به مهارت های ضروری و لازمی چون گفتگو، حل مسئله، ترک مخاصمه و مهارت نزاع خردمندانه بپردازند.

به هر حال لحظات خوبی بود."

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر