اکبر عبدی درمورد در یکی از مصاحبه هایش چند همسری را به تمسخر گرفت!

اکبر عبدی در 4 شهریور سال 1339در تهران متولد شده است.اکبر عبدی از پدر و مادر اردبیلی است ولی خودش در تهران متولد شده است.از بازی های به یاد ماندنی اکبر عبدی به فیلم های "هنرپیشه" و "آدم برفی" اشاره کرد.اکبر عبدی یکی از بهترین کمدین های سینمای کشورمان است.

اکبر عبدی همچنین در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۳ به عنوان میهمان در برنامه پارک ملت حضور یافت و گله‌هایی از دستمزد حاصل از بازی‌اش در فیلم سینمایی اخراجی‌ها کرد.

اکبر عبدی در این برنامه محمد رضا شریفی نیا را پول‌دوست خواند.

 اکبر عبدی در مصاحبه تلویزیونی گفـت: همچنان به هنرمندان زن نمی دهند چون میگویند به یک دانه قانع نیستنن.خیلی از سلبریتی ها سومی و چهارمی رو گرفتند ما عقب موندیم اگر حرف هم بزنیم باید شب تو مسجد بخوابیم.

 

نوع چهره اکبر عبدی و بازی‌های او به قدری در زمینه‌ی کمدی منحصر به‌فرد بود که حتی در فیلم مادر در نقش معلول و در فیلم سفر جادویی در دو نقش میانسالی و کودکی اش ظاهر شد و توانست به محبوبیت خوبی در میان مخاطبین سینمایی دست پیدا کند، این امر حتی در فیلم های دلشدگان و آقای شانس هم مشهود بود.

اکبر عبدی را بیشتر به خاطر بازی‌های کمدی و طنز می‌شناسند. وی اصالتاً اهل روستای آقاباقر اردبیل است؛ و در هشتم دی ماه ۱۳۹۴ کلید طلایی اردبیل به ایشان تقدیم شد.

2859524

اکبر عبدی نیمه اول دهه هشتاد را در سکوت سینمایی سپری کرد و تا حدودی از محبوبیت و شهرت او کاسته شد.

1396122711462929213665114

بازی او در چند فیلم کمدی در اواخر دهه هفتاد هم خیلی مورد توجه واقع نشد و با وجود اینکه در سال ۱۳۸۰ و در جشنواره بیستم فیلم فجر برای بازی در فیلم نان و عشق و موتور هزار نامزد جایزه شد، اما با اینحال بسیاری معتقدند که او از دوران اوج خود، یعنی زمانی که از مشهور و پولسازترین بازیگران کشور بود، فاصله گرفته‌است.

در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در آیین نکوداشت افتتاحیه جشنواره فجر مجددا از وی تقدیر شد.

 

ارسال نظر