پردیس احمدیه بازیگر جوان سینمای ایران عکسی جدید با استایل پسرانه از خود منتشر کرد.

ریحانه پارسا بازیگر 1377 تلویزیون و سینمای ایران است. ریحانه پارسا بعد از بازی در چند فیلم بعد از آن حواشی زیادی به دنبال داشت.ریحانه پارسا استارت حواشی را از ازدواج با مهدی کوشکی آغاز کرد و هر روز خبری داغ از ریحانه پارسا به گوش می رسد.

پردیس احمدیه از بازیگران دهه هفتادی است که این روزها در سینما پرکار شده است.

پردیس احمدیه بازیگر جوان سینمای ایران که مدتی قبل عکسی که منتشر کرده بود اینطور نشان می داد کشف حجاب کرده است دوباره عکس جدیدی منتشر کرده است. در این عکس جدید پردیس احمدیه با یک تیپ کاملا مردانه دیده می شود.

گویی پردیس احمدیه از ریحانه پارسا الگوبرداری کرده است.

پردیس احمدیه بازیگری که در فیلم مجبوریم رضا درمیشیان به ایفای نقش پرداخته بود در تجربه جدید همکاری با رضا درمیشیان جلوی دوربین لامینور به تهیه کنندگی این کارگردان میرود.

پردیس احمدیه متولد 8 تیر 1371 بازیگر ایرانی است.او از سال ۱۳۸۶ با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد عرصه بازیگری شد. از مشهورترین فیلم‌هایی که او در آن بازی کرده، لاک قرمز است که خود او نقش اول فیلم را بازی کرده‌است.

پردیس احمدیه

او در ششمین جشنواره فیلم شهر در سال ۱۳۹۶ برای فیلم لاک قرمز به عنوان بهترین بازیگر زن دست یافت.وی همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در نوزدهمین جشن سینمای ایران اعلام شد.

پردیس+احمدیه

پردیس احمدیه ۸ تیر سال ۱۳۷۱ در تهران متولد شد. در سال ۱۳۸۶ توسط حمید نعمت‌الله برای بازی در فیلم «مقلد شیطان» به افشین صادقی معرفی شد. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ(سنتور)نوازندگی ساز ایرانی است.

وی در شهریور سال ۱۳۹۸ به جمع بازیگران فیلم سینمایی «لا مینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی پیوست.[۶]

 

 

 

ارسال نظر