ریحانه پارسا عکسی جنجالی از از خود در مترو در صفحات مجازی منتشر کرد

ریحانه پارسا زاده ی 4 اسفند سال 1377 است. ریحانه پارسا بازیگریه خود را در مجموعه پدر آغاز کرد.ریحانه پارسا در رشتهٔ نمایش از هنرستان دیپلم گرفت.

ریحانه پارسادر ۲۱ سالگی با مهدی کوشکی هم‌خانه و کمتر از یک سال بعد از وی جدا شد.

ریحانه پارسا در مدتی که با مهدی کوشکی همخانه بود به دروغ خبر ازدواج خودش با مهدی کوشکی را منتشر کرد و بعد از یکسال زمانی که به ترکیه مهاجرت کرد به ازدواج سفید با مهدی کوشکی اعتراف کرد.

670245_834

 

 

ریحانه پارسا بازیگر جوان ایرانی که مدتی قبل از کشور خارج شد از حرکات عجیب و غریبش در مترو عکس گرفت ومنتشر کرد.

 

 

Screenshot_2021-02-17++reyhaneparsaj+is+on+Instagram+•+1+5m+people+follow+their+account(1)

ریحانه پارسا با انتشار این عکس ها اینطور نوشته است:

این منطق اجتناب طلب از احتمال

این جمله از ان دسته جملات عرفانی است که از چندی پیش شروع به توئیت زدن آنها کرده است.با این حال و از آنجایی که ریحانه پارسا در زمان حضورش در ایران نسبتا رفتارهای معقولانه ای انجام می داد پس از ترک کشور و وارد شدن به دار و دسته پویان مختاری هر روز به رفتارهای غیرطبیعی اش اضافه می شود. رفتارهایی که به گفته برخی از کارشناسان و روانشناسان از افرادی سر می زند که مواد مخدر و یا محرک مصرف می کنند.

البته نباید از این نکته گذشت که برخی از اصحاب رسانه معتقد هستند که تمامی داستان های پرحاشیه ریحانه پارسا و دیگر افرادی همچون او قمستی از یک سناریوی بزرگ بوده تا برای سایت های شرط بندی جذب مخاطب داشته باشند.

26012a98dda759d7ac62bd0f30054ce6

 

ریحانه پارسا از خوب بد جلف سینما تا جلف واقعی ترکیه!

 

ژست‌ها و عشوه‌های پارسا پس از اکران فیلم خوب، بد، جلف ۲ در جشنوارهٔ فیلم فجر ۱۳۹۸ نیز واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. برخی او را به فرصت‌طلبی برای جلب توجه متهم کردند و برخی در دفاع از پارسا، انتقادها را ناشی از جنسیت‌زدگی دانستند.

او در یک لایو اینستاگرامی حجاب خود را که یک کلاه بود از سر برداشت و مدعی شد چون طول موهایش کمتر از دو سانتیمتر است، «هنوز» قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض نکرده‌است.آ

 

 

ارسال نظر