کیم کارداشیان برای طلاق از همسرش کانیه وست 2 میلیارد دلار می خواهد.

کیم کارداشیان سلبریتی معروف آمریکایی بازیگر و مدا آمریکایی است. کیم کارداشیان همسر کانیه وست است. کیم کارداشیان صاحب چهار فرزند دختر و پسر است.کیم کارداشیان در آستالنه طلاق از کانیه وست است.

کیم کارداشیان در آخرین مراحل طلاق خودش از کانیه وست ،خواهان مبلغ 2 میلیارد دلار شده است.این در حالی است که کانیه وست به نقل از نشریه های مختلف با سرمایه 3.2 میلیارد دلاری  ثروتمند ترین رپر سال 2020 لقب گرفته است که به نظر می رسد باید مبلغ زیادی از این سرمایه را به کیم کارداشیان بدهد.

این زوج با چهار فرزند احتمالا به دنبال جدایی از یکدیگر با چالش بر سر تقسیم ثروتی ۲.۷ میلیارد دلاری مواجه خواهند شد.

کیم کارداشیان

در مرکز چانه‌زنی میان این زوج احتمالا عمارتی بزرگ در کالاباساس منطقه‌ای ویلایی‌نشین و خوش آب و هوا در کالیفرنیا قرار خواهد داشت که ۶۱ میلیون دلار ارزش دارد. کارشناسان از این عمارت به عنوان یک شاهکار هنر معماری مینیمالیستی یاد می‌کنند. در صورت طلاق این زوج از یکدیگر این عمارت به مهم‌ترین دارایی آنان تبدیل خواهد شد.

مزارع و زمین‌های وایومینگ به ارزش ۲۸ میلیون دلار

کیم و کانیه صاحب دو مزرعه بزرگ در وایومینگ هستند که ارزش تقریبی هر یک از زمین‌ها ۱۴ میلیون دلار است؛ جایی که منظره زیبایی از طبیعت وجود دارد. اسب‌های "کیم کارداشیان" در آن مزرعه به سر می‌برند. مجموعا ۱۴ اسب در این مزرعه حضور دارند. این دومین خرید بزرگ این زوج هنری بود.

کیم کارداشیان

مجموعه‌ای از سوپرکار به ارزش ۳.۸ میلیون دلار

مجموعه‌ای از خودرو‌های اسپورت به ارزش ۳.۸ میلیون دلار در اختیار این زوج بودند؛ از جمله خودروی لامبورگینی گالاردو ۲۰۴ هزار دلاری که در اختیار کانیه وست بوده است. از جمله دیگر خودرو‌های مجموعه کانیه می‌توان به مرسدس اس ال آر مک لارن ۵۱۷ هزار دلاری، مرسدس اس ال آر استیرلینگ ماس ۱ میلیون دلاری و استون مارتین دی بی ۹، ۲۰۴ هزار دلاری اشاره کرد. کیم کارداشیان نیز چندین خودروی شخصی از جمله یک دستگاه بنتلی و یک دستگاه رولزرویس به ارزش ۲۷۲ هزار دلار در اختیار دارد.

ثروت ۹۵۰ میلیون دلاری کیم

کیم از زمان راه‌اندازی برند زیبایی "کی کی دابلیو بیوتی" از یک سال پیش تاکنون بیش از ۹۵۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. او فعالیت‌های متعدد تجاری دارد و می‌تواند از هر کاری درآمد کسب کند. کیم در سال ۲۰۱۴ میلادی اپلیکیشن مخصوص بازی‌های گوشی‌های تلفن همراه را با نام خود راه‌اندازی کرد و تنها ظرف مدت ۵ روز ۱.۶ میلیون دلار درآمد کسب کرد. کیم کارداشیان قادر است برای یک پست اینستاگرامی با ۱۹۸ میلیون دنبال‌کننده در صفحه‌اش تا یک میلیون دلار درآمد کسب کند.

برند ۱۲۶ میلیون دلاری کانیه وست

دارایی این خواننده رپ ۱۲۶ میلیون دلار تخمین زده شده که بخش اعظم آن از برند کفش Yeezy تحت مالکیت او بوده است.

حلقه نامزدی ۳ میلیون دلاری

کانیه برای نامزدی به کیم حلقه الماس ۱۵ قیراطی برند "لورین شوارتز" طراح معروف جواهرات امریکایی را هدیه داده بود که ۳ میلیون دلار ارزش دارد.

 

 

ارسال نظر