مرجانه گلچین با تیپی متفاوت در جشنواره حضور پیدا کرد.

مرجانه گلچین از ستاره های سینمای ایران است. مرجانه گلچین مدتی در خارج کشور زندگی میکرد ولی به محض اینکه به خاک ایران بازگشت وارد عرصه بازیگری شد. مرجانه گلچین در زمینه خوانندگی بانوان فعالیت دارد. مرجانه گلچین دوست دارد نقش های جدی را بازی کند در صورتی که طرفداران او در زمینه طنز بیشتر هستند.

لباس منشوری مرجانه گلچین

مرجانه گلچین

او با انتشار این عکس زیبا نوشت:

قرار بود توی سری جدید شب های مافیا#سعیدابوطالب کنار دوستان عزیزم در خدمتتون باشم که متاسفانه نشد که بشه سر کار بودم و کم سعادت، منم به جبرانش یه تیپ مافیایی زدم که از قافله عقب نمونم، مگه میشه دوستای ادم یه جا جمع بشن بعد من توشون نباشم ؟ تازه اسفندم باشه، تازه متولد شده هم باشم، تازه دلمم نسبت به سالهای پیش نازکترم شده باشه؟ از همه مهمتر کرونا ی لعنتی اعصابمم خورد کرده باشه، ؟اقا واکسن میزنین یا دست به اسلحه بشم،؟ واکسن میخوام ، از نوع خوبشم میخوام ، واسه همه مردمم یکسان میخوام میزنین یا بزنم

زحمت این عکسو عسل جانم کشیده ممنون عزیزم

ازدواج و همسر مرجانه گلچین

او همسر سابق کریم آتشی کارگردان بود و در حال حاضر مجرد است. این زوج صاحب فرزندی نشده اند.

مرجانه گلچین 2

چرا مادر نشدم؟

خانم گلچین در پاسخ به این سوال که چرا مادر نشده می گوید: دلیل این تصمیم این بود که من عاشق کارم بودم و این با مسئولیت مادری در تضاد است. بچه رسیدگی و پرستاری می خواد و من نمی توانم به بهانه کار فرزندم را رها کنم.

او می گوید: من دوبار طعم شهرت را حس کردم، یکبار وقتی جوان تر بودم و با بازی در نقش های درام شناخته شدم و یکی بعد از بازی در سریال بزنگاه بود که مردم با چهره کمدی مرا شناختند.

مرجانه گلچین

دوست دارم به نقش های جدی برگردم

مرجانه گلچین: اکثر پیشنهادهایی که به من می شود در ژانر کمدی هستند. بعضی فکر می کنند کلیشه شده و برخی هم از آن استقبال می کنند، اما دوست دارم فضایی ایجاد شود که همانند قدیم در نقش های جدی و درام ظاهر شوم و کمی از کلیشه فاصله بگیرم.

مرجانه گلچین 1

ارسال نظر