سحر دولتشاهی و همایون شجریان | سحر دولتشاهی و همسرش | سحر دولتشاهی و رامبد جوان | سحر دولتشاهی ازدواج کرد؟

سحر دولتشاهی به خاک سیاه نشست.

سحر دولتشاهی بازیگر معروف سینمای ایرن است. سحر دولتشاهی مدتی است در فیلم ها به طور جدی می درخشد. سحر دولتشاهی همسر اول رامبد جوان بود که مدتی است از او جدا شده است.نام سحر دولتشاهی با همایون شجریان مدت ها است بر سر زبان ها افتاده است.فیلمی منتشر شده از تجاوز به سحر دولتشاهی را در ادامه ببینید.

در این فیلم سکانسی از تجاوز میلاد کی مرام به سحر دولتشاهی را در فیلم مستانه مشاهده میکنید و به نظر بعضی از منتقدین این موضوع یک موضوع بی شرمانه است که در فیلم های ایرانی نباید رواج پیدا کند.

سحر دولتشاهی و همایون شجریان

همایون شجریان که زیر سایه نام پدرش این روزها یکی از پر طرفدارترین خواننده‌های سنتی است، حال باید جوابگوی فضای مجازی باشد.

سحر دولتشاهی با انتشار آهنگی از همایون شجریان در صفحه اینستاگرامش نوشت:

در همه لوح ضمیرم هیچ نقشی جز تو نیست

اما نکته جالب این است که این آهنگ تیتراژ سریال می خواهم زنده بمانم هست که اتفاقا نقش اصلی آن را سحر دولتشاهی بازی کرده است.

همایون شجریان 2

شایعه رابطه این دو هنرمند خیلی وقت است سر زبان ها می چرخد.اما به دلیل منتشر نشدن خبر تایید یا تکذیب، این اتفاق به دست فراموشی سپرده شد.

سحر دولتشاهی1

اما سحر دولتشاهی با شرکت در مراسم ختم استاد محمدرضا شجریان  و همین پست اینستاگرامی اش دوباره این شایعه را تقویت کرد به طوری که بعضی ها معتقد هستند که این دو به صورت پنهانی با هم دیگر ازدواج کردند.

ارسال نظر