ویروس مرگ بار کرونا جان محمد رضا الوند را گرفت.

محمدرضا الوند که در چند روز گذشته به دلیل کرونا در بیمارستان بستری شده بود، عصر امروز، پنجشنبه هفتم اسفندماه از دنیا رفت.

وی که از روز دوشنبه به کما رفت، تاب این ویروس منحوس کرونا را نیاورده و دارفانی را وداع گفت.

محمدرضا الوند متولد ۱۳۴۳ در نهاوند و کارشناس ارشد تئاتر، نویسنده و پژوهشگر تئاتر بود و در طول سال‌ها فعالیت اجرایی، مسئولیت‌های مختلفی در هنرهای نمایشی برعهده داشت.

محمد رضا الوند

مشاور هنری تماشاخانه سنگلج، رییس شورای نظارت و ارزشیابی و مدیر اجرایی کانون تئاتر دانشجویی از مسئولیت‌های او بوده است. الوند علاوه بر نمایشنامه‌نویسی در زمینه نقد و تحلیل نیز با نشریات مختلفی همکاری و فعالیت داشته است.

او امسال نیز در بخش انتخاب برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها در  سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر حضور داشت.

وحید فخر موسوی از دوستان این چهره تئاتری و رییس شورای نظارت و ارزشیابی مرکز هنرهای نمایشی در گفت ‌و گو با ایسنا این خبر را تایید

و اعلام کرد که محمدرضا الوند یک ساعت پیش در بیمارستان بعثت درگذشته است.الوند مدیر بخش هماهنگی استان ‌ها در مرکز هنرهای نمایشی بود که در چند روز گذشته به کرونا مبتلا شد

و از آن ‌جا که بخش بزرگی از ریه او درگیر این ویروس کرونا شده بود،با استفاده از دستگاه تنفس می ‌کرد.پزشکان او را چند روزی در حالت خواب مصنوعی قرار دادند تا کمتر اذیت بشود.

به گفته فخر موسوی، الوند جانباز بود و از نارسایی کلیه هم رنج می ‌برد.محمدرضا الوند متولد سال ۱۳۴۳ در نهاوند و کارشناس ارشد تئاتر، نویسنده و پژوهشگر تئاتر بود و در طول سال ‌ها فعالیت اجرایی، مسئولیت ‌های مختلفی در هنرهای نمایشی برعهده داشت.

مشاور هنری تماشاخانه سنگلج، رییس شورای نظارت و ارزشیابی و مدیر اجرایی کانون تئاتر دانشجویی از مسئولیت‌ های او بود.

او علاوه بر نمایشنامه‌ نویسی در زمینه نقد و تحلیل نیز با نشریات مختلفی همکاری داشت.

 

ارسال نظر