محسن تنابنده به مناسبت روز پدر ویدیویی جالب در کنار پسرش منتشر کرد.

محسن تنابنده بازیگر معروف سریال پایتخت است. محسن تنابنده صاحب یک فرزند پسر به نام نامی است. محسن تنابنده را این روز ها به اسم نقی معمولی می شناسیم.اولین فعالیت محسن تنابنده در عرصه بازیگری در فیلم سینمایی دانه های ریز برف بود.

ویدیو زیبای از محسن تنابنده و پسرش به مناسبت روز پدر:

روز پدر مبارک

images

خاطره جالب و باورنکردنی علیرضا امینی از محسن تنابنده

علیرضا امینی، کارگردان معروف، درمورد نحوه‌ی ورود محسن تنابنده و پریناز ایزدیار به سینما ادعاهای عجیبی کرد.

محسن تنابنده در روزهای ضبط ادامه پایتخت+عکس

محسن تنابنده

آغاز فعالیت های هنری محسن تنابنده

محسن تنابنده از دوران کودکی به بازیگری علاقه مند بود و به گفته خودش در آمفی تئاتر پیکان شهر نقشی را ایفا کرده است و بهترین بازیگر جشنواره دانشجویی هم شده است.

این نویسنده و بازیگر کشورمان فعالیت حرفه ای در دنیای هنر را با بازیگری تئاتر آغاز کرد و اولین بار در سال 1374 روی صحنه رفت.

1محسن-تنابنده

اولین نمایش محسن تنابنده

نمایش بارعام و بعد از آن جریان عصبی به نویسندگی و کارگردانی حسن وارسته در سال 74 اولین تجربه های بازیگر محسن تنابنده در دنیای نمایش بود که ادامه همکاری با حسن وارسته به سریال پایتخت هم رسید.

اولین فیلم سینمایی محسن تنابنده

این هنرمند کشورمان بعد از تجربه های متعدد در دنیای نمایش به سراغ بازیگری در سینما رفت و فیلم سینمایی دانه های ریز برف به کارگردانی علیرضا امینی اولین تجربه بازیگری او در سینما بود.

محسن تنابنده

محسن تنابنده در فیلم دانه های ریز برف ایفاگر نقش کارگر معدن بود و با بازیگرانی چون مجید بهرامی، محمد سلطانی، بهروز جلیلی و... همبازی بود.

 

ارسال نظر