بهاره رهنما در مصاحبه ویژه برنامه تلویزیونی بخاطر ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی گریه کرد.

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود.پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما است. بهاره رهنما با شقایق دهقان جاری هستند. بهاره رهنما بعد از جدایی با همسر سابقش دوباره ازدواج کرد.بهاره رهنما حواشی زیادی را به دنبال خود دارد.

روز گذشته خبر ازدواج مجدد این نویسنده توسط برادرش، مهراب قاسمخانی در فضای مجازی، منتشر شد.

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس عروسی پیمان در اینستاگرام خود نوشت:

  دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.

گریه های بهاره رهنما :

برای پیمان قاسم خانی نماز خواندم

پیمان قاسم‌خانی متولد 30 دی ماه 1344 در تهران است .او فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.

قاسم‌خانی که در دانشکده اهواز آمار انفورماتیک خوانده‌است در سال 1370 به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و دوره فیلمنامه‌نویسی را در اولین مرکز گذرانده‌است. از جمله فیلمنامه‌های او: «من زمین را دوست دارم»، «بوی خوش زندگی» (بازنویسی)، «نان و عشق و موتور هزار» است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است. او در سال 75 با بهاره رهنما ازدواج نمود.

unnamed+(1)+-+Copy+-+Copy+-+Copy

پدر بهاره رهنما ( جلال رهنما ) و مادر وی ( پروین قائم مقامی ) که وی هم بازیگر است می باشند. بهاره رهنما به تازگی یه کافه هم به نام “گوزن” افتتاح نموده است مکه مدیریت آن را بر عهده دارد و در کنار بازیگری ایام بیکاری اش را در این کافه می گذراند.

پدر و مادر بهاره رهنما

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر