بهاره رهنما / اصالت بهاره رهنما / خانواده بهاره رهنما / بهاره رهنما جدید / عکس جدید بهاره رهنما / عکس های منزل جدید بهاره رهنما

بهاره رهنما در این لایو اینستاگرامی خود افراد متوسط جامعه را زیر سوال برد.

بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی بود.پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما است. بهاره رهنما با شقایق دهقان جاری هستند. بهاره رهنما بعد از جدایی با همسر سابقش دوباره ازدواج کرد. بهاره رهنما حواشی زیادی را به دنبال خود دارد.

بی احترامی بهاره رهنما به قشر متوسط جامعه

ماجرای خواستگاری از بهاره رهنما

بهاره رهنما می گوید حاجی همسرش اهل ریسک زیاد است و او در زمینه کاری خودش هم بهترین است (منظورش فعالیت در صنعت زیبایی و لوازم آرایشی است). این بازیگر و همسرش هفته پیش در یک نمایشگاه در برج میلاد ارتباط نزدیک با مردم داشتند و جدیدترین محصولات خودشان را معرفی کردند. البته بیشتر مردم برای دیدن بهاره رهنما و عکس گرفتن با او به غرفه آمده بودند.

بهاره رهنما می گوید که وقتی حاجی از من خواستگاری کرد و مادرم با او آشنا شد بهم گفت تا پشیمون نشده فوری بهش جواب مثبت بده. این صحبت های بهاره رهنما از این جهت مطرح شد که می گفت ابتدا پدر و مادرم با ازدواج دوم من مخالف بودن ولی بعد دیدن حاجی مجذوب او شدند و به شدت موافقت کردند. جالب است بدانید که بهاره رهنما و همسر سابقش پیمان قاسم خانی برنامه های بزرگی برای ریحانه پارسا داشتند. مخصوصا پیمان قاسم خانی که نویسنده بزرگی است و قطعا اگر او از ریحانه پارسا حمایت می کرد و ریحانه پارسا در ایران می ماند موفقیت های بسیار بیشتری کسب می کرد تا زندگی که الان دارد. مهاجرت ریحانه پارسا هم فیلم بهاره رهنما را خراب کرد و هم پیمان را و هرچه تعریف داده بودند از ریحانه پارسا (در مصاحبه ها) آنها را سنگ روی یخ کرد. بهاره رهنما در یک مصاحبه ریحانه پارسا را برتر از سایر دهه هفتادی ها معرفی کرده بود. بهاره رهنما بازیگر زن مشهور و جنجالی می گوید دوست دارد همیشه نقش های جوان داشته باشد و آنچه از او باقی می ماند ( تصویر ثبت شده در فیلم ها و سریال ها برای آیندگان) جوانی او باشد.

بهاره رهنما و جواب دندان شکن او به مدیری

بهاره رهنما

مجری دورهمی در یکی از آیتم‌هایش گفته بود برخی بازیگران حاشیه را دوست دارند و از قایق و پارو زدن‌هایشان عکس منتشر می‌کنند!

مجری دورهمی  با اشاره به انتشار عکس‌های شخصی در فضای مجازی و نام بردن به عکس انداختن در قایق که اشاره‌ای به یکی از عکس‌های بهاره رهنما و همسرش می‌باشد، گفت: خود ما هم مقصریم، ما فقط قضاوت نمی‌شویم، انگار می‌خواهیم قضاوت شویم.

بهاره رهنما

اشاره مهران به عکسی از بهاره رهنما بود که در آن این بازیگر همراه همسرش مشغول قایق سواری بودند!

بهاره رهنما جواب جالبی به مدیری داد و همزمان در این جواب به رضا گلزار هم کنایه زد!

بهاره رهنما در واکنش به اظهارات مهران مدیری در دورهمی نوشت: «اظهار نظرهای مدیری با وجود اینکه دوست و عزیز هست باز هم با کمال صراحت از همون جنبه زن ستیزی در مورد خانم‌ها میاد…

بهاره رهنما

چطور هنرمند بسیار جذابمون اقای گلزار هر روز با ماشینشون استوری میگذاشتند شماها ساکت بودین! فقط صحبت ازگربه هانیه توسلی و ازدواج من زیادیه براتون؟!»

بهاره رهنما در توئیتر خود نسبت به صحبت‌های مهران مدیری و رامبد جوان، در برنامه دورهمی نسبت به تعدد دفعات عاشق شدن‌شان واکنش نشان داد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما نوشت:

و البته اونا هم که میگن هجده بار و چهل و هشت بار عاشق شدیم که بیشترشونم آقایونن که همچین قابلیت غریبی خدا بهشون اعطا کرده برام قابل درک نیستن یا شاید تو درک مفهوم کلمه عشق خیلی فرق داریم.

بهاره رهنما

گفتنی ست پیش از این رامبد جوان در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره عاشق شدن، گفته بوده که زیاد عاشق شده است. و مهران مدیری در دورهمی بارها اظهار داشته است که هجده بار عاشق شده است.

بهاره رهنما

گریه های بهاره رهنما بعد از ازدواج پیمان قاسم خانی

خبر ازدواج مجدد این نویسنده توسط برادرش، مهراب قاسمخانی در فضای مجازی، منتشر شد.

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس عروسی پیمان در اینستاگرام خود نوشت:

  دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.

بهاره رهنما

گریه های بهاره رهنما :

برای پیمان قاسم خانی نماز خواندم

پیمان قاسم‌خانی متولد 30 دی ماه 1344 در تهران است .او فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.

بهاره رهنما

قاسم‌خانی که در دانشکده اهواز آمار انفورماتیک خوانده‌است در سال 1370 به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و دوره فیلمنامه‌نویسی را در اولین مرکز گذرانده‌است. از جمله فیلمنامه‌های او: «من زمین را دوست دارم»، «بوی خوش زندگی» (بازنویسی)، «نان و عشق و موتور هزار» است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است. او در سال 75 با بهاره رهنما ازدواج نمود.

unnamed+(1)+-+Copy+-+Copy+-+Copy

پدر بهاره رهنما ( جلال رهنما ) و مادر وی ( پروین قائم مقامی ) که وی هم بازیگر است می باشند. بهاره رهنما به تازگی یه کافه هم به نام “گوزن” افتتاح نموده است مکه مدیریت آن را بر عهده دارد و در کنار بازیگری ایام بیکاری اش را در این کافه می گذراند.

 

ارسال نظر