ماجرای زندان رفتن بهنوش بختیاری جنجالی شد

بهنوش بختیاری متولد 29 اردیبهشت سال 1354 در تهران است.مدرک تحصیلی بهنوش بختیاری لیسانس زبان فرانسه است. بهنوش بختیاری دارای یک خواهر و دو برادر بزرگتر از خودش است.بهنوش بختیاری اصالتا لر است.بهنوش بختیاری عکسی با پدر و مادر خود در صفحه مجازی منتشر کرد:

بهنوش-بختیاری-در-کنار-پدر-و-مادرش

در این اواخر بهنوش بختیاری با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود حضور خود را در بند زندانیان اعلام کرد که در ادامه این عکس را مشاهده کنید.

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت: "اینجا بند زندانیان نوجوانان زیر هجده ساله است که بیشتر بخاطر سرقت و گاها قتل غیر عمد به خاطر عصبانیت کارشون به اینجا کشیده، شاید باور نکنید بخاطر چه مبالغ اندکی بچه ها در زندانن، شاید شام یک شب مهمانی دوستان من بتونه جوونی و ازادی یه انسان رو برگردونه، ازتون خواهش میکنم التماس میکنم دست به دست بدیم زندگی این نوجوون ها رو که از روی خامی و بدسرپرستی دست به این کارا زدن رو نجات بدیم، از خودم شروع کردم و نذر کردم خدا انقدر بهم بده که بتونم هر دوماه یه زندانی که رد مال داره رو ازاد کنم، بسم الله هرکی مرده".

بهنوش+بختیاری+در+زندان+

Behnoosh-2-e1489873288717

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.

 

منبع:رکنا

ارسال نظر