خبر ازدواج پیمان قاسم خانی با میترا ابراهیمی تایید شد.

پیمان قاسم خانی نویسنده فیلم های کمدی از جمله ورود آقایان ممنوع،مارمولک و ... است. پیمان قاسم خانی همسر اول بهاره رهنما بود که مدتی است از او جدا شده است. پیمان قاسم خانی با میترا ابراهیمی ازدواج کرد.

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس عروسی پیمان در اینستاگرام خود نوشت:

  دیشب هر بار نگات کردم چشام پر اشک شد قاسم جون. نمیدونی چقدر خوشحالم که خوشحال میبینمت. از اونی که باعث خوشحالیته هم خیلی ممنونم. امیدوارم همیشه همینجوری عاشق باشین و قدر همو بدونین و حالتون خوب باشه و ما کنار هم ببینیمتون و کیف کنیم.

WhatsApp Image 2021-02-22 at 23.24.46

میترا ابراهیمی

به گزارش رکنا: زمزمه ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی از اواسط تیرماه امسال شنیده می شد.اما این دو هنرمند خبر ازدواج خود را تائید یا تکذیب نکردند.تا اینکه شب گذشته مهراب قاسم خانی با تبریک به عروس تازه وارد خانواده شان،خبر ازدواج برادرش با میترا ابراهیمی را رسما اعلام کرد.

فال روزانه،سه شنبه 5 اسفند ماه

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و عروس خانم با انتشار عکس و استوری تبریک دوستانش مهر تائید قوی تری بر این  خبر زد.

میترا ابراهیمی دراین باره نوشت: امسال تولدی دیگر بود. گرچه وقتی اومده بودی خواستگاری، تو اینستاگرام برامون پیش پیش عروسی گرفته بودند.

حاشیه ازدواج میترا ابراهیمی و پیمان قاسم خانی

ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی حتی پیش از تائید رسمی هم حاشیه هایی به همراه داشت و عده ای اختلاف سنی 22 ساله این دو هنرمند را نقد کرده بودند.

تبریک حمید فرخ نژاد به پیمان قاسم خانی

حمید فرخ نژاد از اولین هنرمندانی بود که ازدواج قاسم خانی و میترا ابراهیمی زوج هنرمند را در اینستاگرام خود به  آنها تبریک گفت.

 

اپیمان+قاسم+خانی+با+میترا+ابراهیمی+تایید+شد+

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر