تهیه کننده برنامه اینترنتی تی وی تالک که علی کریمی در آن حضور یافت به شائبه درخواست 700 میلیونی کاندیدای ریاست فدراسیون واکنش نشان داد

علی کریمی در کرج پیتزا فروشی دارد. علی کریمی عاشق والیبال ساحلی است.علی کریمی مدتی با علی دایی قهر بود که در مراسم مهرداد میناوند با او آشتی کرد.علی کریمی فوتبال خود را از نوجوانان نفت تهران شروع کرد.

علی کریمی که روز گذشته با ارسال نامه ای، دعوت مدیر ورزش شبکه سه سیما برای حضور در مناظره انتخاباتی را رد کرده بود، در برنامه اینترنتی در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال حرف های جالبی را به زبان آورد.

به گزارش طرفداری و به نقل از ایران ورزشی، کریمی به جای حضور در تلویزیون، در برنامه ‌ای اینترنتی حاضر شد و هر آنچه می‌ خواست بگوید را در این برنامه گفت. زنده نبودن برنامه مناظره تلویزیونی و احتمال حذف برخی صحبت‌ ها در کنار پخش این مناظره در برنامه فوتبال برتر، دلایل اصلی علی کریمی برای رد دعوت تلویزیون بود.

علی کریمی

حضور او در برنامه ‌ای اینترنتی اما این شائبه را به همراه داشت که علی کریمی در ازای حضور در برنامه «تی ‌وی تاک» و تأثیری که حضور او در تبلیغ برای این برنامه و شبکه اینترنتی خواهد داشت، مبلغی دریافت کرده است. خبرهایی که در این رابطه به گوش می ‌رسید این مبلغ را تا رقم 700 میلیون تومان هم بالا می‌ برد و دلیل اصلی حاضر نشدن علی کریمی در تلویزیون را منفعت مالی بیشتری عنوان می ‌کردند که حضور در این برنامه اینترنتی برای او داشته است.

امیرعلی ‌نبویان، مجری این برنامه حاضر به توضیح در این رابطه نمی ‌شود و درباره اینکه چطور تصمیم به حضور علی کریمی در این برنامه گرفته شد و چه کسی از او دعوت کرده است، گفت:

    ین یک کار گروهی است و قطعاً در زمان مناسب درباره هر آنچه لازم باشد، توضیح داده می ‌شود. ضمن اینکه خیلی از موارد و سؤالات شما در خود برنامه پاسخ داده خواهد شد.

عکس غم انگیز علی کریمی در دیدار یادبود علی انصاریان و مهرداد میناوند+عکس

ابوالفضل اکبری، تهیه کننده برنامه تی ‌وی تاک اما در پاسخ می ‌گوید:

    به هیچ عنوان علی کریمی در ازای حضور در برنامه و شرکت در این مصاحبه از ما درخواست مبلغی نداشت. تنها شرط او این بود که حامی مالی برنامه مبلغ 2/5 میلیارد تومان معادل هزار تبلت به خیریه کمک شود. این تنها شرط حضور او در برنامه ما بود که حامی مالی برنامه هم این شرط را پذیرفت و چک نمادین آن در داخل استودیو به علی کریمی تحویل داده شد.

اکبری درباره اینکه این مبلغ و تبلت ‌ها از چه طریقی قرار است به دست دانش ‌آموزان نیازمند برسد، توضیح می‌ دهد:

    علی کریمی نخواست این مبلغ در اختیار خودش باشد. قرار شد این مبلغ از طریق خیریه علی‌‎ ابن ابی ‌طالب به دست نیازمندان برسد. این خیریه با این مبلغ هزار تبلت را تهیه می ‌کند و در اختیار دانش ‌آموزان نیازمند قرار خواهد داد. پرداخت این چک نمادین جزئی از برنامه خواهد بود و بینندگان در جریان این کمک از سوی علی کریمی قرار می ‌گیرند. علی کریمی در این برنامه ناگفته ‌های بسیاری را بازگو کرده است که بدون شک می ‌‎تواند تنور انتخابات را داغ ‌تر کند و شاید حتی به اتفاقاتی غیرقابل پیش‌بینی در روز 10 اسفندماه بینجامد.

 

ارسال نظر