پرستو صالحی | شغل پرستو صالحی | اینستاگرام پرستو صالحی | بیوگرافی پرستو صالحی | پرستو صالحی و علی انصاریان

پرستو صالحی عکسی از خودش در خارج از ایران در حال برف بازی منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

پرستو صالحی یکی از بازیگران عرصه سینما و تلویزیون است.پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر شهرتش بیشتر شد و بین مردم محبوبیت ویژه پیدا کرد.پرستو صالحی جز هنرمندانی است که بارها و بارها در کمپین های مختلف حمایت از حیوانات شرکت کرده است و علاوه بر آن پرستو صالحی در امور خیریه همیشه پیش قدم است و یکی از فعالان این حوزه به شمار میرود.پرستو صالحی عکسی از خودش در خارج از ایران در حال برف بازی منتشر کرده است که نظر کاربران را به خود جلب کرده است.

پرستو+صالحی

بیوگرافی پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی متولد 9 ابان 1356 در تهران بازیگر ایرانی است.مادرش خانه دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که 9 فروردین 1387 درگذشت. یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند. وی در حال حاضر با مادر، برادر و همسر برادرش مارال باغ شیرین که مهندس الکترونیک است، یک جا زندگی می کند.پرستو صالحی در دی ماه 97 با انتشار پستی در صفحه شخصی خود خبر ازدواج خود را علنی کرد.

پرستو+صالحی

علت بهم خوردن ازدواج پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدویی در اینستاگرام خود اعلام نمود که به علت نداشتن توافق متقابل با همسرش این مراسم برهم خورده است .

شایعه ازدواج پرستو صالحی با نوید حیدری

پس از آنکه پرستو صالحی خبر ازدواج خود را رسمی نمود شایعات بسیار زیادی پیرامون اینکه همسر وی نوید حیدری می باشد شکل گرفت که با تکذیب تند پرستو صالحی مواجه شد.

پرستو+صالحی (2)

علت کم کاری پرستو صالحی

 پرستو صالحی” در اظهاراتی جنجالی علت کم کاری خود در سینما را به شرح زیر بیان می کند

    وی در صفحه فیسبوکش نوشت :اگه نگم دق می کنم!!! همش می گن چرا کم کاری؟ چرا نیستی؟ چرا مثل سابق پر کار نیستی؟ چرا؟ من چه می دونم!کدوم بازیگری که دلش نخواد بازی کنه؟ کدوم بازیگری که دلش نخواد تو کارهای خوب ظاهر بشه؟ کدوم بازیگری که دلش نخواد با آدم های حرفه ای و درست درمون کار کنه؟ کدوم بازیگری که دلش نخواد دیده بشه؟

پرستو+صالحی

پرستو صالحی در ادامه نوشته است:دور از جون تهیه کنندگان و کارگردانان و هنرمندان فرهیخته کشورم که هممون می دونیم چه کسانی هستند و چه کسانی نیستند و فقط ادعا و اداشو دارن، به یک تهیه کننده سر شناسی از سره درد دل گفتم: دلم یه کار طولانی می خواد گفت:اونی ام که بهت کار طولانی بده …! به قول مرحوم شکیبایی:و ای...ولی من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسان هایی که بی درخواست و نیاز و… فقط و فقط به کارشون فکر می کنند. متاسفم از وجود کسانی که هنر پاک آریایی را رو با ناحیه 10 قدیم تهران اشتباه گرفتن…

ارسال نظر