سحر ولدبیگی | همسر سحر ولدبیگی | ثروت سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی تولد همسرش را تبریک گفت .

سحر ولدبیگی بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . سحر ولدبیگی را بیشتر با بازی اش در سریال پاورچین می شناسند .سحر ولدبیگی در سریال های زیادی با مهران مدیری و سعید آقاخانی کار کرده است . همسر او نیز نیما فلاح است که بازیگر است و به تازگی وارد عرصه اجرا نیز شده است . در ادامه عکس های جدید از سحر ولدبیگی را مشاهده می کنید .

سحر ولدبیگی بازیگر معروف برای تولد همسرش نیما فلاح با انتشار تصویری زیبا متنی عاشقانه نوشت.

سحر ولدبیگی بازیگر معروف ایرانی است که بیشتر او را با بازی در سریال "پاورچین" مهران مدیری می شناسیم. البته خانم بازیگر در حوزه طنز سریال های دیگری هم داشته اند که خنده را بر لب مخاطبین آورده.

سحر+ولدبیگی+ (3)

اما سحر ولدبیگی همسری هنرمند نیز دارد. نیما فلاح بازیگر شناخته شده ای است که کمتر او را در تلویزیون دیده اید اما احتمالا بازی این زوج هنرمند را در سریال "باغ سرهنگ" که با هم همبازی بودند را دیده اید.

از این ها که بگذریم سحر و نیما هر دو سن و سال دار هستند اما همچنان انرژی از این زوج میباره. سحر ولدبیگی به تازگی به مناسبت تولد همسرش تصویری نچرال و جذاب منتشر کرد و کپشنی عاشقانه هم نوشت. عشق و بی حاشیه بودن این دو بازیگر و البته نچرال بودن چهره سحر بسیار مورد تحسین کاربران قرار گرفت و حال کردن.

سحر+ولدبیگی+

ناگفته نماند سحر و نیما اونقدر دوست داشتنی هستند که خیلی از بازیگران هم نظراتی زیبا برایشان گذاشتن.

سحر خانوم در کپشن پستش نوشت:

نگاه شما تماشا دارد

تماشاخانه دارد

همه آن اشتیاق‌ها که داده به عاشق دارد

نگاه شما داستان‌ها دارد ...!

محبوبم، تولدت مبارک

سحر+ولدبیگی+

بیوگرافی سحر خانم

سحر ولدبیگی (متولد ۱ تیر ۱۳۵۵، تهران) است. وی دختر مسعود ولدبیگی چهره پرداز و بازیگر می باشد و دارای مدرک دیپلم اداری بازرگانی از هنرستان شهید مدرس است.

سحر ولدبیگی یک دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری گذراند و پس از بازی در چند مجموعه تلویزیونی، با سریال «دختران» شناخته شد.

ارسال نظر