لیلا اوتادی

لیلا اوتادی عکسی عجیب از خود منتشر کرد.

قرار بود که لیلا اوتادی بعد از «گاندو»، به «جشن سربرون» تلویزیون بپیوندد؛ چرا که تهیه‌کننده سریال چندی پیش گفته بود این بازیگر شناخته‌شده(لیلا اوتادی) در لوکیشن حوالی امامزاده داود اضافه می‌شود اما این اتفاق نیفتاد.لیلا اوتادی در این عکس چهره سوخته و برنزه‌ای دارد و جملات انگیزشی را هم چاشنی این عکس کرده است.

لیلا اوتادی

این روزها یکی از سریال‌های بلند تاریخی و الف تلویزیون به اطراف آزادراه تهران- شمال رسیده است. مجتبی راعی کارگردان این سریال نقش خاکستری «جشن سربرون» را به محمود پاک‌نیت سپرده که پیش از این بارها این نقش را در زمینه‌ها و گونه‌های مختلف تجربه کرده است.

به عنوان مصداق بارز می‌توان به نقش این بازیگر پیشکسوت در «خانه‌ای در تاریکی» و حتی «شب دهم» اشاره کرد. نقش اصلی دیگر را حسین محجوب بازی می‌کند که او را در مجموعه کاراکترها، «بهادر» و کدخدای «جشن سربرون» می‌نامند.

حسن نجاریان تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی پیش از این گفته بود قرار است در لوکیشن حوالی امامزاده داود، لیلا اوتادی به داستان «جشن سربرون» بپیوندد و نقش همسر «بهادر» را ایفا کند. اما به یک‌باره نام لاله اسکندری به عنوان بازیگر مخابره شد. دلیل این جا به جایی را جویا شدیم و نجاریان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا خانم اوتادی از حضورشان انصراف دادند و ما لاله اسکندری را جایگزین ایشان کردیم.

وی افزود: تقریباً ۷۰ درصد سریال تصویربرداری شده و بعد از صفادشت و اخترآباد (اطراف شهریار) به شهرک غزالی خواهیم رفت که آخرین لوکیشن این سریال خواهد بود. پروژه در اواسط سال ۱۴۰۰ به پایان خواهد رسید، زیرا احتمال دارد از ۳۰ قسمت به ۴۲ قسمت برسیم و کار طولانی‌تر شود.

سریال «جشن سربرون» مجموعه‌ای ۳۰ قسمتی به تهیه‌کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است. این مجموعه به روایت دوران قبل از مشروطه می‌پردازد.

 

ارسال نظر