السا فیروزآذر و شادی مختاری بازیگران سریال "جزیره" هستند که در پشت صحنه تصویری دو نفره اما کمی ناجور گرفته اند.

السا فیروزآذر متولد د ۲۵ شهریور ۱۳۶۲ در تهران است . السا فیروز آذر بازیگر، منشی صحنه، دستیار کارگردان. دستیار تهمینه میلانی نویسنده و کارگردان مطرح سینمای ایران است. السا فیروزآذر مدرک کارشناسی معماری خود را از دانشگاه غیرانتفاعی رویان نور و السا فیروزآذر کارشناسی ارشدش در رشته ادبیات نمایشی را از دانشگاه سوره اخذ کرده‌است.

السا+فیروز+آذر (1)

السا فیروزآذر بازیگر شناخته شده ایرانی است که تا به حال در فیلم و سریال های مختلفی بازی کرده اما چون آنقدر ها تو چشم نبوده شاید خیلی ها حتی اسم او ندانند و نشناسند.

السا+فیروز+آذر

 اگر بخواهیم از فیلم های معروف السا فیروزآذر بگوییم باید به فیلم "تسویه حساب" که نقش دختری خیابانی را داشت و فیلم "ملی و راه های نرفته اش" که نقش خواهر میلاد کی مرام را داشت اشاره کنیم. وی علاوه بر بازیگری، منشی صحنه، نویسنده سینما و کارگردان تئاتر و دستیار تهمینه میلانی کارگردان خفن ایرانی نیز می باشد.

السا+فیروز+آذر

السا فیروزآذر در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد اما در کل هنرمندی بی حاشیه است و بیش از 152 هزار کاربر نیز دنبال کننده او هستند. در ادامه دو عکسی که خانم بازیگر از خود به همراه شادی مختاری که نقش های صحرا و ماهک در سریال "جزیره" را ایفا کرده اند مشاهده می کنید. البته این عکس مربوط به پشت صحنه است که نشان می دهد هنرمندان عزیز چقدر پشت دوربین راحت و آزاد هستند.

ارسال نظر