هدیه تهرانی با ظاهری جدید ظاهر شد.

هدیه تهرانی  4 تیر سال 1351 در تهران متولد شد .هدیه تهرانی اصالتا گرگانی است.هدیه تهرانی اولین بار برای بازی در فیلم "سلطان" توسط مسعود کیمیایی انتخاب شد و وارد حرفه ی سینمایی شد.هدیه تهرانی در جشنواره در فیلمی به نام "بی همه چیز " بازی کرد که علیرضا سربخش کارشناس فرهنگی و از اعضای هیئت منصفه مطبوعات،انتقاد عجیبی از این فیلم کرد.

به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا، علیرضا سربخش؛ کارشناس فرهنگی و از اعضای هیات منصفه مطبوعات در گفت‌وگویی اظهار داشت: اگر آثاری که نهادهایی چون موسسه اوج ، انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و حوزه هنری را از میان فیلم های به نمایش درآمده در جشنواره فیلم فجر مجزا کنیم می توانم به جرات بگویم سینمای ایران چیزی برای گفتن در جسنواره امسال نداشت.

هدیه تهرانی

 

سربخش درباره براندازانه بودن برخی از فیلم ها گفت: وقتی ترامپ در اواخر دولتش دیوانه شد و گفت عملی را انجام می دهد که در آینده شاهد نتایج آن خواهید بود ، الحق و الانصاف نیروهای مسلح کشور ارتش و سپاه به خوبی ایستادند که در مقابل این یاوه گویی ها مقابله کنند اما متاسفانه در داخل کشور افرادی در بخش های مختلف دست در دست آمریکا  دادند و مردم را تضعیف کردند.

این کارشناس تصریح کرد: در این شرایط و اوضاع و احوال در سینمای ایران هم شاهد افرادی هستیم که دست به دست دشمن دادند و در مقابل دشمن مردم را به سمت سیاست های آمریکا تشویق کردند و فیلم هایی را ساختند و در جشنواره به نمایش درآمد که مردم را تشویق به اعتراض و اعتصاب کردند. این نگاه و ایدئولوژی در سینمای ایران کاملا دیده می شود و ما تاب دیدن این آثار را نداریم. جالب است که در یکی از فیلم‌های به نمایش درآمده جسنواره امسال ، هنرپیشه خانم را با آرایش و لباس فرح دیبا به نمایش می گذارند و منتظر ناجی که به گمان خودشان فرح دیباست ، هستند!

 

 

 

ارسال نظر