شاهرخ استخری | شاهرخ استخری و همسرش

همسر شاهرخ استخری حتی بدون آرایش هم خیلی زیباست .

شاهرخ استخری در حال حاضر با سپیده بزمی پو ازدواج کرده است . شاهرخ استخری یکی از بازیگرانی ایست که خیلی سریع به شهرت رسید و در حال حاضر در صفحه مجازی دنبال کننده زیادی دارد . شاهرخ استخری صاحب دو فرزند به نام های پناه و نبات است . در ادامه بیوگرافی بیشتری از شاهرخ استخری را می خوانید.

عکس همسر شاهرخ استخری بدون آرایش

شاهرخ استخری

بی احترامی شاهرخ استخری به زنان

بیوگرافی شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر آقای شاهرخ استخری میباشد وی متولد 3 دی ماه 1367 است حاصل ازدواج آنها دو فرزند دختر به نام های پناه و نبات است. چرا خانواده استخری حاشیه های زیادی دارند ؟

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری مدت ها از انتشار تصویری از همسرش جلوگیری می کرد و خب مردم و طرفداران او هم اصرار می کردند که می خواهند تصویر همسرش را ببینند تا اینکه به یکبار سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری نه تنها رخ نمایی کرد بلکه تبدیل به مدل لباس و بلاگر شد !

شاهرخ استخری

جشن تولد و جشن هالووین خانواده استخری تیتر یک رسانه ها شد. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری جشن تولد دخترش و جشن هالووین را با هم برگزار کرد و ظاهر عجیب و غریب آنها سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شد.

شاهرخ استخری

البته برگزاری این جشن بدون حاشیه هم نبود و برخی از بازیگران بدون اسم بردن (ولی مشخص بود منظورشان کیا هست) از برگزاری باشکوه یک جشن خارجی انتقاد کردند.

شاهرخ استخری

زن و شوهری که از بازیگری و طلافروشی به سمت بلاگری آمده اند : شاهرخ استخری فعال حوزه جواهرات و طلا است و بیشتر درآمد او از همین راه است. البته اخیرا همسر او سپیده بزمی پور هم در زمینه بلاگری فعالیت دارد و قطعا درآمد قابل توجهی کسب می کند.

شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری حالا دیگر یک بلاگر معروف شده و بیشتر حاشیه های زندگی او از این جهت است که ابتدا شاهرخ استخری هیچ عکسی از او منتشر نمی کرد ولی یکباره در نقش یک بلاگر اینستاگرامی حاضر شد.

شاهرخ استخری

ارسال نظر