نفیسه روشن | مادر نفیسه روشن کیست | عکس نفیسه روشن | شوهر دوم نفیسه روشن | نفیسه روشن طلاق | فیلم عروسی نفیسه روشن

نفیسه روشن با یمن آرایش و تیپ افتضاح مقابل دوربین عکاسی قرار گرفت.!

نفیسه روشن از جمله بازیگرای پر حاشیه سینمای ایران است. نفیسه روشن بعد از جنجال در کربلا دوباره رسوایی به بار آورد. نفیسه روشن از همسر اولش که خلبان بود جدا شد و به تازگی برای بار دوم ازدواج کرده است. نفیسه روشن بازیگر جوان سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در محله باغ صبا تهران اسـت. نفیسه روشن برای ورود به دنیای بازیگری با هیچ مخالفتی رو به رو نشد.

نفیسه روشن با آرایش جیغ

کاربری با انتشار یک تصویر اسکرین شات از دایرکت خود با نفیسه روشن (ادعای این کاربر تایید یا تکذیب نمی شود و ممکن است فتوشاپ باشد) ادعا می کند که خانم روشن به او فحش ناموس داده است.

ظاهرا کاربری خطاب به نفیسه روشن بازیگر زن مشهور اعلام می کند که رفتارهای او دوگانه است و یک روز تصاویر آنچنانی از خودش منتشر می کند که حجاب ندارد و روز بعد به سفر کربلا می رود همراه با چادر و این رفتار او صادقانه نیست و نفیسه روشن هم در پاسخ به او فحاشی می کند.

نفیسه روشن چشه؟

نفیسه روشن مدتی قبل اعلام کرد که طلاق گرفته است. البته این اعلام کردن به همین سادگی نبوده و مثل دنیا جهانبخت همراه با حاشیه های زیاد و بیمارستان رفتن و تهدید به خودکشی و ... بوده که باعث جنجال های زیادی شد. بعد از آن خانم روشن به افرادی اشاره کرد که باعث جدایی او از همسرش شده اند و آنها را دشمنان خودش خطاب کرد.

حالا بعد از آن همه جنجال به یکباره با حجاب شد و به کربلا سفر کرد که همین سفر او هم حاشیه های زیادی داشت. اما داستان پیچیده تر هم شد و در حین بازگشت از سفر کربلا با انتشار تصویر دست و حلقه ازدواجش متاهل شدن دوباره خودش را اعلام کرد و تا به امروز همسر جدیدش را معرفی نکرده است و می خواهد فعلا به صورت راز بماند.

نفیسه روشن

همسر دوم نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر زن جنجالی که مدتی است طلاق گرفته در استوری خود که تازه از سفر کربلا برگشته خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد.خانم روشن جزئیات بیشتری درباره اینکه داماد کیست ارائه نداد و فقط او را حاجی خطاب کرد. حالا در استوری عجیب نوشت :

ای کاش یکبار دیگه آقای مدیر مدیری می پرسید عاشق شدی ؟ منم میگفتم دوباره عاشقش شدم.

به دو دلیل خانم روشن دارد ادعا می کند که با همسر سابق خود دوباره ازدواج کرده است : اول اینکه گفته دوباره عاشقش شدم.

دوم اینکه تصویر هواپیما را گذاشته زیرا شوهر سابق او خلبان بوده است.

نفیسه روشن

این استوری خانم نفیسه روشن خیلی واضح می گوید که او دوباره با همسر خلبان خودش ازدواج کرده است مگر اینکه قصد سوء استافده از احساسات مردم و قصد ایجاد حاشیه را داشته باشد !نفیسه روشن دیروز ازدواج مجددش را اطلاع رسانی کرد و فعلا مانند بهاره رهنما شوهرش را حاجی صدا و می زند ولی اطلاعات بیشتری منتشر نکرده است. او تصویری از دستش که حلقه ازدواج کرده است را نشان داد و اعلام کرد در سفر کربلا هم به عشق آسمانی رسیده و هم به عشق زمینی و ازدواج مجددش را اطلاع رسانی کرد.

نفیسه روشن

 

ارسال نظر