دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت و مهراد جم | دنیا جهانبخت در تلویزیون ایران | دنیا جهانبخت بدون آرایش | دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

دنیا جهانبخت رابطه جدید خود را علنی کرد .

nkdh [ihkfoj با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود. همسر دنیا جهانبخت مشخص نیست. دنیا جهانبخت مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. به تازگی با دوستی و ارتباط با مهراد جم خواننده ایرانی در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرده است.

دنیا جهانبخت و ناصر زینعلی؟

دنیا جهانبخت در چند ویدیو اخیر خود آهنگ هایی از ناصر زینعلی استفاده کرده است که این گمانه زنی وجود دارد که رابطه جدید دنیا جهانبخت با این خواننده باشد.البته این نتیجه ای است که برخی رسانه های اینستاگرامی از دنیا جهانبخت گرفته اند و دلیلش هم آن است که گفتیم استفاده زیاد دنیا جهانبخت از آهنگ های او که بعد از رفتن مهراد جم اتفاق افتاده است. ولی باید صبر کرد و دید که پدر جدید پسر دنیا جهانبخت همانطور که گفته بود پسرم به یک پدر جدید نیاز دارد کیست.

دنیا جهانبخت

شاید برای تان عجیب باشد، اما خانم دنیا جهانبخت با یک شکست عشقی مشهور شد! او مدعی بود که با یکی از خوانندگان لس آنجلسی روابط عاطفی داشته و دچار ضربه روحی شده، شمار دنبال کنندگان او به طرز باورنکردنی بالا رفت و او تبدیل به یکی از چهره های مشهور ایرانی شد!

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود و همسر او مشخص نیست. او مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. که به واسطه دوستی با ساسی مانکن تبدیل به چهره شناخته شده در فضای مجازی شده است.

دنیا جهانبخت

علاقه زیاد دنیا جهانبخت به رابطه داشتن با خواننده ها

جالب است که دنیا جهانبخت علاقه زیادی به رابطه عاطفی داشتن با خوانندگان ایرانی دارد. ساسی مانکن و تتلو و مهراد جم گزینه هایی بوده که تا به امروز به مردم معرفی کرده و خیلی ها می گویند احتمال زیاد بعدی هم خواننده است. التبه خود دنیا جهانبخت در یک لایو به شوخی یا جدی گفته بود که خواننده ها وفا ندارند و دوست دارد پسرش فوتبالیست شود. ما همیشه می گوییم که دنیا جهانبخت با رابطه ی جنجالی که با ساسی مانکن خواننده مشهور خارج نشین برقرار کرد توانست مشهور شود (ماجرای دستمال گردن و خفه کردن خودش) ولی دنیا جهانبخت دقیقا برعکس این را ادعا دارد و می گوید که در رابطه او با ساسی مانکن این ساسی بوده که توانسته به شهرت برسد.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت در صورتی این ادعا را مطرح می کند که وکیل همسر ساسی مانکن گفته دنیا و ساسی هیچوقت در رابطه نبوده اند و همه چیز یک نمایش اینستاگرامی بود ! بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت  متولد سال 1368 و آبان ماهی می باشد. او زاده تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است،  دنیا جهانبخت  در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران به دنیا آمده و در حال حاضر در امارات متحده عربی و بریتانیا زندگی می کند.

دنیا جهانبخت

دنیا با نام اصلی زهرا جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت چند سالیست فوت کرده و با مادرش زندگی می کند سال 1386 وقتی 18 ساله بود با حضور در شبکه اجتماعی فیسبوک و انتشار عکس های خود بسیار مورد توجه قرار گرفت و در مدتی کمی هزاران دنباله کننده پیدا کرد

دنیا جهانبخت

او فعالیت خاصی نداشت و صرفا عکس های خود را منتشر می داد که از قضا در آن دوره این تصاویر خیلی زود دست به دست شده و شناخته می شود.

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و منو همیشه ساپورت می کنند قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم قهرمان زندگی من مادرم  هست ، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشد ، سلامتی مامانم همه چیز زندگی ام است

 

 

 

 

ارسال نظر