در پی واکنش های به وجود آمده در مورد ماسک ماریجوانا، شهاب حسینی توجیهاتی را بیان کرده است.

شهاب حسینی سوپر استار سینمای ایران اهل تنکابن است. شهاب حسینی بخاطر شغل مادرش که امدادگر سیار بود مجبور شد چند سالی از کودکی خود را در خرم آباد سر کند.برادر شهاب حسینی اهل موسیقی است. رفتن شهاب حسینی به آمریکا و ماسک ماریجوانا واکنش های زیادی را به دنبال  داشت.

شهاب حسینی با بیان این مطلب درباره حواشی ماجرای واکسن زدنش در امریکا و فعالیت‌های اخیر هنری‌اش سخن گفت و به علی پاکزاد (خبرنگار) در خصوص ماسکی که به صورت داشته است، بیان کرد:

از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل‌ترها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

شهاب حسینی درباره ماجرای واکسیناسیونش اینگونه پاسخ می‌دهد:

هیچ نیت قبلی و برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی‌ام می‌کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا شانس خود را امتحان کنیم. در امریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود ۲۰ درصد واکسن اضافه در نظر گرفته می‌شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف به‌وجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را بین مردم عادی توزیع و تزریق می‌کنند.

در ضمن این واکسن‌ها بعد از خروج از دمای یخ‌زدگی، چون قابل برگشت و استرداد نیست، مازادش به مردم عادی تزریق می‌شود، کل ماجرا همین بود؛ اتفاقی که برای هر کسی می‌تواند بیفتد.

WhatsApp Image 2021-02-22 at 00.00.52

شهاب می‌گوید که آرزوی قلبی‌اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران به وجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند، مخصوصاً حالا که وعده داده شده در چند ماه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور به وجود بیاید و او امیدوار است این وعده تحقق یابد.

واکنش مینو محرز به واکسن زدن شهاب حسینی+فیلم

از شهاب در مورد پروژه‌ای که اکنون در دست دارد، سؤال می‌شود و می‌گوید که فیلم دومش را در امریکا ساخته است.

حسینی پیش از این به عنوان اولین کارگردانی‌اش در امریکا فیلم The writer is dead را بر اساس نمایشنامه «نویسنده مرده است» اثر آرش عباسی با حضور دو بازیگر امریکایی ساخته بود.

شهاب حسینی 1

حالا شهاب حسینی می‌گوید که این روز‌ها مشغول ساخت فیلم «Final Act» با بازیگری سه بازیگر ایرانی- انگلیسی زبان و سه بازیگر امریکایی و دو کودک ایرانی و امریکایی بوده است.

مصاحبه‌کننده در پایان می‌نویسد: وقتش را نمی‌گیرم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم و قدری به حاشیه‌هایی که ساخته و پرورانده می‌شود، فکر می‌کنم و می‌گویم کاش این همه خلاقیت و ذوق در حاشیه‌سازی را صرف ارتقای سینما می‌کردیم.

 

 

ارسال نظر