اولین ویدیو منتشر شده از حسام نواب صفوی در ICU بیمارستان مسیح دانشوری.

حسام نواب صفوی بازیگر ایرانی متولد 22 شهریور 1353 در محله میرداماد تهران به دنیا آمده است.حسام نواب صفوی فارق التحصیل رشته حقوق می باشد پدر حسام نواب صفوی وکیل  قاضی است به همین خاطر او شغل پدرش را ادامه می دهد.حسام نواب صفوی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

حسام نواب صفوی مدتی است که به بیماری کرونا مبتلا شده است و حالا فیلمی از حضور او در آی سیو بیمارستان مسیح دانشوری منتشر شده است در ادامه می توانید این ویذیو را مشاهده کنید.

 قسمتی از مصاحبه با حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص سختی های ایفای نقش "شهید نواب صفوی" گفت:

این اولین مصاحبه ای است که بعد از ایفای نقش شهید نواب صفوی انجام می دهم و حالا باید بگویم این نقش برای من نقش بسیار مشکلی بود. می توانم ادعا کنم بهترین و سخت ترین نقشی که تا به امروز بازی کردم نواب صفوی است. سختی این نقش از آنجا سرچشمه می گیرد که حساسیت بالایی روی این نقش وجود داشت و اگر ذره ای صحبت ها و حرکات وی اشتباه انجام میشد کلاً اساس کار زیر سوال می رفت.

حسام نواب صفوی

 او صحنه اعدام "شهید نواب صفوی" را سکانسی ماندگار در تاریخ تلویزیون خواند و تاکید کرد:

صحنه اعدام شهید نواب صفوی حاصل شور و مشورت بسیار زیاد من با کارگردان بود. صحنه های اعدام بسیاری را در فیلم ها بررسی کردیم که از جمله می توان به اعدام عمر مختار اشاره کرد. در صحنه هایی که نواب در فیلم حاضر بود موسیقی خاصی نواخته میشد که مجموع این موسیقی ها در پایان با شعری از "افشین یداللهی" به سکانس اعدام این شهید بزرگوار ختم شد. فیلمبرداری این سکانس که به نام مرثیه خون و غزل معروف است یک هفته به طول انجامید و به نظرم سکانسی به یادماندنی و تاریخی خواهد شد. سکانسی که من در هیچ سریال تاریخی ندیده ام.

 

ارسال نظر