عکسی که ژاله صامتی از شیطنت های خودش و پسرش در اینستاگرام منتشر کرده است.

ژاله صامتی بازیگر کم حاشیه سینمای ایران است.ژاله صامتی صاحب دو فرزند دختر است.زاله صامتی نامزد دریافت سیمرغ بلورین در فیلم خونگاه شده است.ژاله صامتی در سریال زیر خاکی که در ماه رمضان پخش می شد ایفای نقش کرده است.

زیرخاکی

شوخی عجیب رضا عطاران با ژاله صامتی

 در دومین روز از سی و نهمین جشنواره فیم فجر ، دومین فیلمی که به نمایش درآمد شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان بود . در نشست خبری این فیلم رضا عطاران یکی از بازیگران این فیلم هنگامی که ژاله صامتی در حال صحبت با اصحاب رسانه بود به شوخی گفت : "ماسکت دارد می افتد و دهانت معلوم است" که با خنده همگی همراه شد.

ژاله صامتی متولد در سال ۱۳۵۱ و فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر است. فعالیت هنری خود را با حضور کوتاه در فیلم «دت یعنی دختر» به کارگردانی ابوالفضل جلیلی آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۷۳ به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «دشت ارغوانی» به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد.

زندگی-ژاله-صامتی-6

بازی ژاله صامتی در سریال طنز زیرخاکی

«زیرخاکی» با کارگردانی جلیل سامان، تهیه‌ کنندگی رضا نصیری و بازی پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، هادی حجازی‌ فر، نادر فلاح، امید روحانی، ایرج سنجری، اصغر نقی‌ زاده و.‌.. از تولیدات گروه فیلم و سریال سیما فیلم است که در این شب های ماه رمضان روی آنتن شبکه یک رفته است.

واکنش ژاله صامتی به حاشیه‌ های سریال «زیرخاکی»

ژاله صامتی درباره هم بازی بودن با بازیگران حرفه‌ای سینما گفت: پیش‌تر با هادی حجازی‌فر همبازی نبودم، اما کار با وی برایم تجربه خوبی بود. با پژمان جمشیدی پیش‌تر تئاتر و فیلم کار کرده بودم؛ زوایای بازی وی را می‌شناختم و به همین دلیل به زبان مشترک در بازی رسیدیم.

ژاله صامتی

بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون درباره قسمت‌ های پخش شده سریال زیرخاکی بیان کرد: تاکنون سه قسمت از سریال پخش شده از کامنت‌هایی که دارم خدا را شکر مخاطب کار را پسندیده و با سریال ارتباط برقرار کرده است. به نظرم در ادامه هم سریال می‌تواند مخاطب را با خود همراه کند، زیرا کار بسیار جذاب و دوست داشتنی است

وی درباره نقش خود توضیح داد: من پریچهر را بازی کردم و برای ایفای آن تمام تلاش و توانم را به کار بردم تا ببینیم مخاطب چه قضاوتی درباره آن خواهد داشت.

صامتی درباره حواشی اخیری که برای سریال پیش آمد گفت: خدا را شکر سریال پخش شد. ما همه نگران بودیم. افراد از من جویا بودند که سریال چه سرنوشتی خواهد داشت و من جوابی نداشتم. از این که به خاطر خطا، صحبت و یا رفتار یک فرد تمام افراد مورد مواخذه قرار بگیرند و زحمات یک عده زیر سوال برود بسیار سخت و طاقت‌ فرساست.

زندگی-ژاله-صامتی-10

وی در پایان افزود:

جدای این که چقدر رفتار یا کردار فرد غلط است و چقدر درست، اما در این موقعیت‌تر و خشک با هم می‌سوزند. حاصل ۲ سال تلاش افراد به خاطر یک رفتار سلیقه‌ای تحت تاثیر قرار می‌گیرد. خدا را شکر در این موضوع درایت شد و سریال پخش شد. از کامنت‌هایی که به من می‌ رسد متوجه شدم مخاطب پیگیر پخش سریال بود. امیدوارم برای لحظاتی بیننده تلویزیون حالش خوب باشد.

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر