ناگفته هایی از زبان دوست صمیمی آزاده نامداری او در مراسم ختمش گفت:ما انقدر صمیمی بودیم که همه راز های همرا میدانستیم.

آزاده نامداری مادر گندم کوچولو چند روزی است که دارفانی را وداع گفته است.آزاده نامداری یک بار در زندگی اش شکست خورد و دوباره توانست ازدواج کند. آزاده نامداری در روز دوشنبه 9 فروردین 1400 در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

آزاده نامداری که امروز پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ وی در اثر مسمومیت دارویی با مصرف بیش از 100 قرص اعصاب و روان بوده است چندی پیش از افسردگی و اثر آن در اقدام به خودکشی گفته بود.

آزاده نامداری در این فیلم کوتاه از آخرین آمار خودکشی در اثر افسردگی گفته است.

شقایق دهقان بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در مراسم ختم آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون وقتی پشت میکروفن قرار گرفت با بغضی که در گلو داشت درباره آزاده نامداری اینطور گفت:

آزاده دلسوز بود، مهربان بود. ما که اینجا جمع شده ایم از هیچ کس طلبکار نیسیم و بدهکار هیچ کس نیستیم.ما اینجا دورهم جمع شده ایم که همدیگر را دلداری بدیم.

شقایق دهقان در ادامه گفته های خود اینطور بیان داشت: من همیشه به آزاده می گفتم تو متولد پاییز هستی،تو دختر پاییز هستی،،تو هوای پاییز هستی ، همزمان با اینکه آرامش داری یک تلاطمی هم با آن داری. من این آزاده را می شناختم.

وی افزود: من خیلی از دردل هایم و رازهایم را به آزاده نامداری می گفتم. او همیشه به دنبال یک هیجان بود. او همیشه حمایت پدر و مادرش ،خواهرش آذین و همسرش سجاد را داشت.

گریه و خودزنی همسر آزاده نامداری در خانه اش+فیلم

دهقان اضافه کرد: چشم های گندم چشم های آزاده هست و گند م چشمای خانواده آزاده هست .ما می نشینیم و چشمان گندم را تماشا می کنیم تا یک آزاده دیگر را ببنیم.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها