فقط مرگ آزاده نامداری توانست بعد از ممنوع التصویر شدن پای او را دوباره به تلویزیون باز کند.

آزاده نامداری زن 36 ساله جوانمرگ صدا و سیما که چند روزی است از میان ما پر کشیده است .آزاده نامداری داغ بزرگی بر دل خانواده اش گذاشت.آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون ایران که از چندسال پیش ممنوع التصویر شده بود. آزاده نامداری پس از مرگش دوباره پایش به تلویزیون باز شد.

آزاده نامداری مجری سابق صدا وسیما که چند شب پیش در منزلش و در تنهایی جان باخت.

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون ایران پس از مرگ عجیب و غریبش در خانه دوباره نامش بر سرزبان ها افتاد. آزاده نامداری به دلیل انتشار عکس بدون حجابش در فضای مجازی از مجری گری تلویزیون کنار گذاشته شد و مهر ممنوع التصویری را روی پرونده چندساله کاری او زدند.

او پس از ممنوع التصویری در تلویزیون مدتی در شبکه های اینترنتی مجریگری را ادامه داد با این حال هیچ وقت فرصت دوباره ای پیدا نکرد تا دوباره به تلوزیون بازگردد وشاید این یکی از بزرگترین آروزهای او به شمار می آمد.

ژوله هم در مرگ ازاده نامداری با مهراب قاسم خانی هم نظر شد

اما سرانجام دوباره نام آزاده نامداری در صدا وسیما شنیده شد اما این بار خبری از اجرای او نبود بلکه خبر فوت ناگهانی اش را از تلویزیون اعلام کردند. هرچند پس از انتشار این خبر و گزارشی که از او کار کرده بودند بسیاری از مخاطبان مدعی شدند کنار گذاشتن نامداری از تلویزیون باعث افسردگی اش شد و حالا که او جان باخته ودیگر در این دنیا نیست نشان دادن عکس ها و فیلم های او و آوردنش نامش مثل نوش دارو پس از مرگ سهراب است.

 

ارسال نظر