همایون شجریان | سحر دولتشاهی و همایون شجریان |

همایون شجریان دخترش را سوپرایز کرد و ممکن است سحر دولتشاهی به این موضوع حسادت کند .

همایون شجریان متولد 31 اردیبهشت 1354 می باشد. همایون شجریان پسر مرحوم محمدرضا شجریان می باشد و از خانواده ای هنری است .خود همایون شجریان علاوه بر خوانندگی ، نواختن تنبک و کمانچه را از بحر است.از 10 سالگی خوانندگی را شروع کرد. همایون شجریان به سینما علاقه زیادی دارد.

همایون شجریان و سوپرایز ویژه برای دخترش

سال 1399 با شیوع کرونا و رکود سینماها و خالی شدن گیشه ها همراه شد، هرقدر فیلمسازی برای سینما سخت و تر و هزینه برتر شد؛ شبکه نمایش خانگی رونق گرفت و فیلمسازان صاحب نام به این مدیوم روی آوردند.

همایون شجریان

چهره ها و شخصیت های حوزه ی فرهنگ و هنر در هفته ای که گذشت

همایون شجریان

قورباغه هومن سیدی مجانی پرواز کرد/ فقط حامد بهداد خواننده نشده بود،که شد!/ رونمایی از فاطمه معتمدآریای جدید با یک رفاقت قدیمی/بازگشت ستاره های تلویزیون به جز رضا عطاران!

همایون شجریان

تلویزیون، خوب می داند که مردم در این روز ها باید بخندند و بی شک سریال های درام حتی قوی و خوش ساختار سخت بر کام تلخ این روز های مردم خوش بیاید مگر «خانه امن» باشد.

همایون شجریان

سوپرایز همایون شجریان و تشویق خانواده موسیقی/ محسن چاووشی بالاخره لب به سخن گشود/ تنابنده «پایتخت» را نمی سازد، اما به «هم رفیق» می رود

همایون شجریان

هفته گذشته اخبار فرهنگ و هنر پیرامون جشنواره فیلم فجر، آثار ثبت شده در جشنواره و شرکت در آن، اعتراض خانواده تئاتر در مقابل مجلس شورای اسلامی و.. در شبکه های اجتماعی و خبرگزاری ها دست به دست شد.

اما حضور مرضیه برومند و فاطمه معتمد آریا در برنامه «هم رفیق» باعث شد برش هایی از این برنامه سوژه رسانه های مجازی شود.

 

ارسال نظر