راز بازیگرانی که از فقر مطلق به ثروت رسیدند را از بان خودشان بخوانید.

بازیگران هم مانند سایر اقشار جامعه زحمت کشیدند و برخ بسیار موفق شدند و برخی دیگر از بازیگران زندگی معمولی دارند.اینبار راز ثروتمند شدن این بازیگران را از زبان خودشان بشنوید.در ادامه مطلب به معرفی بازیگران مردی پرداخته ایم که روزگاری چندان ثروتمند نبودند.

1.مهران مدیری

مهران مدیری

 

مهران مدیری خودش می گوید پوستش کنده شده است تا به اینجا رسیده است.حالا مهران مدیری مشهور ترین شخصیت کمدی ساز ایران است و از بازیگری، طراحی صحنه، کارگردانی، مجری گری، تهیه کنندگی و صدا پیشگی مهران مدیری که بگذریم او استعداد خاصی در موسیقی دارد.

مهران مدیری

در سال 98 کنسرت بزرگ خود را در برج میلاد برگزار کردو تمام هزینه بلیط فروشی آن را برای شیر خشک کودکان بی بضاعت خرج کرد، مهران مدیری یک ماشین باز حرفه ای است و به گفته دوستانش هر ماه یک یا دو ماشین عوض می کند او کلکسیونی از ماشین های لوکس هم دارد. مهران مدیری پر قدرت ترین چهره فرهنگی ایران است.

2.میلاد کی مرام

دمام-زنی-میلاد-کی-مرام

میلاد کی مرام از 9 تا 13سالگی در تیم های پایه فوتبال ملوان بود تا اینکه مصدوم شد و فوتبال را برای همیشه کنار گذاشت، سپس به تهران آمد و در کلاس های سمندریان شاگرد مسعود کیمیایی  شد میلاد کی مرارم مدتها به علت نداشتن مکان زندگی در موتور خانه ی مدرسه مسعود کیمیایی زندگی می کردو همزمان با کلاس بازیگری در یک پیتزا فروشی کار می کرد که به صورت اتفاقی گلاب ادینه را میبیند و مسیر زندگی اش تغییر می کندو هم اکنون از بازیگران گران قیمت سینمای ایران محسوب می شود.

3.حامد بهداد

untitled

حامد بهداد بعد از ورشکستگی پدر و قبولی در دانشگاه به تهران آمد و به دلیل فقر شدید مالی جایی برای ماندن نداشت.رامبد جوان او را به خانه پدری خود آوردو به حامد بهداد سرپناه داد بعد از قبولی در دانشگاه آزاد تهران فقر شدیدی را تحمل کرد تا اینکه در شرکت تبلیغاتی زیتون رامبد جوان به عنوان دستیار وارد کار شد.رامبد جوان برای بازی در فیلم آخر بازی حامد بهداد را به همایون اسعدیان معرفی کرد.

حامد-بهداد

3. امیر آقایی

امیر آقایی

امیر آقایی بعد از فوت پدر با خانواده به تهران نقل مکان کرد و به مدرسه شبانه روزی رفت تا روزها بتواند با کار در کارخانه تراشکاری روزی خانواده اش را بدهد. در اواخر دبیرستانش یک بیلبورد کلاس های آزاد بازیگری توجهش را جلب کرد تا دوره های بازیگری را ببیند.امیر اقایی اولین بار ئر سال 1374 وقت 25 سالش بود به عنوان سیاهی لشکر در فیلم ضیافت مسعود کیمیایی حضور داشت و در ادامه در سال 75 با گروه تئاتر آزیتا حاجیان مسیر هنری اش جدی تر شد و در بازیگری به یک برند تبدیل شد.

4.مهران احمدی

مهران احمدی

به گفته خود مهران احمدی برای رفتن به دانشگاه مادرش تنها یادگار پدرش را فروخت او از گارسونی در رستوران شروع کرددر سال 1373 بعد از پذیرش در دانشگاه زیر نظر عزت الله انتظامی مجوز ورود در این رشته را دریافت کرد و از شهرت زندگی خوبی برخوردار شد.

نظر شما چیست؟

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها