ژوله عکسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

آزاده نامداری مرگ حاشیه سازی داشت.حاشیبه های زیادی از قبیل حامله بودن آزاده نامداری تا کشته شدن آزاده نامداری بیان شده است.به نظر شما در مورد مرگ آزاده نامداری چیست؟

امیر مهدی ژوله عکسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که هم نظر بودن خود با مهراب قاسم خانی را بین میکند:

 

در ادامه نظر مهراب قاسم خانی هم بخوانید:

مهراب قاسم خانی بازیگر و نویسنده فیلم های کمدی در 16 آذر 1350 متولد شد.همسر سابق مهراب قاسم خانی شقایق دهقان بود که از او جدا شد. مهراب قاسم خانی برادر شوهر بهاره رهنما بود.مهراب قاسم خانی از بازیگرانی است که بی پرده سخن می گوید و اینبار واکنش عجیب او در مورد آزاده نامداری را بخوانید.

در پی درگذشت آزاده نامداری، مجری سابق تلویزیون، مهراب قاسم‌خانی، با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش درباره بی مهری‌هایی که به این مجری جوان شد نوشت:

آزاده نامداری

«این مدت دوستان زیادی رو از دست دادم اما رفتن هیچ کدومشون به اندازه مرگ آزاده منو نسوزوند، نمی‌دانم بیشتر غمگینم برای جوانیش و فرصت‌های دوباره‌ای که می‌تووست توی زندگیش داشته باشه یا فشاری که داشت توی این سال‌ها تحمل می‌کرد و حسرت‌هایی که روی دل شکسته‌اش موند.

به خاطر تصور حال خانواده‌ایه که دختر و همسر و مادرشون رو از دست دادن یا فکر کردن به این که مجازات و تنبیهی که داشت تحمل می‌کرد، چه قدر سنگین‌تر از اشتباهاتی بود که مرتکب شد.

یا به خاطر از دست دادن یه دوست مهربون و با معرفت و مودب و غمگین که آرزوی بخشیده شدن و انجام دوباره کاری که عاشقش بود رو به گور برد.

ولی چیزی که می‌دونم این است که، آزاده یکی بود مثل خیلی از ما، با این تفاوت که پرده از رازها و اشتباهات و تناقضی که توی زندگیش داشت برداشته شد و تاوان سنگینی هم براش پرداخت.

پرده‌ای که شاید اگه روی زندگی و افکار خیلی از ما برداشته بشه، تصویری صد برابر گناه کارتر از آزاده آزمون دیده می‌شود.

آزاده شاید فقط از ما بدشانس‌تر بود.

آزاده نمرد کشته شد. دختری بود که رسانه متولدش کرد، بزرگش کرد، بهش شکل داد، بی رحمانه طردش کرد و کشتش. مثل داستان یک فیلم خیلی غم‌انگیز.

پ. ن: از دیشب تا حالا مسیجای چندروز پیشمون رو صدبار بالا و پایین کردم، ولی هیچ چیزی از مرگ تو جمله امیدوارم سال جدید برای من سال کار باشه، پیدا نمی‌کنم.»

ارسال نظر