پس از بررسی های بازرسان نامه ای با محتوای خداحافظی آزاده نامداری از دخترش کشف شد، مصرف داروهای اعصاب و روان برای خودکشی مطرح شده است.

آزاده نامداری مادر گندم و همسر سجاد عبادی ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت. آزاده نامداری داغ بزرگی بر دل خانواده اش گذاشت و حالا شایعات زیادی از مرگ آزاده نامداری به وجود آمده است.در پی جستجو بازرسان نامه خداحافظی آزاده نامداری از دخترش کشف شده است جزئیات دقیق تر در ادامه مطلب گفته شده است.

محمد شهریاری، معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت  : با بررسی های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و شتم که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ لذا وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

قرص+کشف+شده+در+خانه+آزاده+نامداری+

در بررسی های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ لذا موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.

چرا همسر آزاده نامداری با گندم به سفر رفته بود/علت سفر مشخص شد

تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.

منبع:خبرگزاری رکنا

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر