کار تشریح جسد آزاده نامداری به پایان رسید و جزئیات مرگ او توسط پزشک قانونی اعلام شد جسد به خانواده او تحویل داده شد.

آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون ایران که خالی از حاشیه نبود و حالا با مرگ پر ابهامش حاشیه های زیادی در چند ساعت اخیر به وجود آورد.سوالاتی پیش آمده که آیا آزاده نامداری باردار بوده است یا خیر؟آزاده نامداری چندی پیش در روز اول فروردین ویدیویی از خود و دخترش منتشر کرد و سال نو را تبریک گفت تغییر وزن آزاده نامداری باعث شک در بارداری اش شد و حالا پزشک قانونی پس از تشریح جسد آزاده نامداری جزئیات دقیقی را اعلام کرده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران با تشریح آخرین وضعیت بررسی علت مرگ آزاده نامداری ، از تحویل جسد این چهره شناخته شده به خانواده‌اش خبر داد.

درباره آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع مرگ آزاده نامداری ازسوی پزشکی قانونی گفت:

شب گذشته و پس از اعلام موضوع کشف جسد ازسوی مقام قضایی به پزشکی قانونی، رسیدگی به موضوع در دستورکار پزشکی قانونی نیز قرار گرده و تیمی از پزشکان پزشکی قانونی در ساعات اولیه در صحنه فوت حضور پیدا کردند.

فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت :  جسد آزاده نامداری به سالن تشریح کهریزک رفت. در حال حاضر تشریح تمام شده است و ما کالبد گشایی را به اتمام رسانده ایم و نمونه های لازم را برداشته و به  آزمایشگاه ارسال کرده ایم و از امروز کار آزمایشگاه شروع می‌شود.

بنده باردار بودن خانم نامداری را کاملاً تکذیب می‌کنم. بر اساس معاینه ظاهری و کالبدگشایی که توسط کارشناسان پزشکی قانونی انجام شد هیچ آثاری از بارداربودن به دست نیامد.

رحم و ضمائم رحم ایشان در اندازه طبیعی و فاقد هرگونه محصول حاملگی بوده است.

هیچ گونه آثار جراحت و ضرب و شتم در کالبد شکافی ظاهری دیده نشد.

فیلمی از محل مرگ آزاده نامداری با مصاحبه گزارشگر

وی در پاسخ به سوال دیگری که از خانه خانم نامداری مقداری قرص کشف شده و آیا آن قرص‌ها نشانی بر خودکشی او بوده است گفت:

این موارد باید پس از بررسی آزمایش ها مشخص شود.

زمان اعلام نتایج کاربرد شکافی آزاده نامداری خارج از نوبت قرار گرفته و سعی می‌کنیم به صورت سریع تر کار خود را انجام دهیم و نتایج را در اختیار مرجع قضایی قرار دهیم.

اعلام نتیجه بستگی به نوع آزمایش ها دارد نمی‌توان زمان مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

در بدو معاینه و کالبدگشایی هیچ گونه اظهار نظری درباره نوع ماده نمی‌دهیم، آزمایش‌ها را انجام می‌دهیم تا بتوانیم به جواب سوالات برسیم .اظهار نظر درباره نوع ماده یا داروی مصرفی در حال حاضر زود است و باید ابتدا نتایج گرفته شود و سپس به مرجع قضایی اعلام کنیم آیا در نمونه ها دارو و مواد مخدر کشف شده است یا خیر، در حال حاضر پیش از اعلام نتایج هیچ اظهار نظری نمی‌کنیم.

 

ارسال نظر