جدیدترین عکس بهرام افشاری در سال 1400 که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

بهرام افشاری بازیگر خردادی در سال 1366 در همدان به دنیا آمده است.بهرام افشاری مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده ، بهرام افشاری در نقش بهتاش در سریال پایتخت درخشید.بهرام افشاری در دو فصل آخر سریال پایتخت حضور داشت.بهرام افشاری بسیار به تیم فوتبال استقلال علاقه دارد.

جدیدترین عکس منتشر شده از بهرام افشاری با استایلی خاص در اینستاگرام منتشر شده است که در ادامه می بینید

او با انتشار این عکس نوشت:

جور دیگر باید دید...

قسمتی از زندگی هنری بهرام افشاری

از سال 1382 کار تئاتر را در سطح آماتور در همدان آغاز نمود و به گفته خود بازیگری در تئاتر را بخاطر دور شدن از روزمرگی انتخاب کرد.

اما کم کم به این حرفه علاقه مند شد و در سال 1388 بزرگترین تصمیم زندگی خود یعنی هجرت از همدان به پایتخت - تهران و شرکت در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان را گرفت.

با این مهاجرت و تغییر رویه خود را توانست خود را به سطح حرفه ای بازیگری نزدیک کرده و فعالیت خود را در زمینه تئاتر بیشتر کند.

قسمت اعظم فعالیت هنری او در تئاتر میباشد ؛ بطوریکه در طی چند سال اخیر اکثرا در جشنواره تئاتر فجر حضور پر رنگی داشته است.

اولین کاندید شدن او در جشنواره تئاتر فجر در سن 24 سالگی او اتفاق افتاد.

در فعالیتهای اخیر خود در حوزه تئاتر نمایش جوجه تیغی را کارگردانی کرد که اتفاقا در این نمایش داستان زندگی خود را نوشته و بروی صحنه برد. این نمایش با استقبال قابل توجهی روبرو شد.

تم شخصیتی در بازیگری

بهرام افشاری توانمندی خود را در ایفای شخصیت های مختلف را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است . اگر آثار سینمایی و تلویزیونی او را بررسی کنیم متوجه این خواهیم شد که تنها نقاط مشترک کاراکتر های ایفا شده توسط او فقط فیزیک اوست و توانسته تم های مختلف را به خوبی و تفکیک شده از تمهای قبلی خود ایفا کند.

 

ارسال نظر