علی صبوری کمدین معروف تهرانی پس درگیری در یک بیمارستان مرکز تهران توسط ماموران کلانتری 145 ونک بازداشت شد.

علی صبوری متولد 3 شهریور 1371 در مشهد بازیگر و کمدین است. علی صبوری دانشجوی اخراجی رشته هوشبری می باشد که از تئاتر شروع کرد سپس با ساخت کلیپ های طنز اینستاگرامی ادامه داد و با خندوانه به شهرت رسید.علی صبوری وقتی 8 سالش بود پدرش ورشکسته شد و مدت ها در خیابان دستفروشی می کرد.علی صبوری در سن 24 سالگی با 32 فالور شروع کرد و الان یک چهره معروف و محبوب در بین طرفدارانش است.

 علی صبوری که در بیمارستان رجایی بستری بود در این بیمارستان جنجال ایجاد کرد.

علی صبوری کمدین خندوانه که به دلیل بیماری به بیمارستان رجوع می کند اتفاقاتی را تعریف کرده است که در نهایت منجر به بازداشت او می شود.

این چهره اینستاگرامی می گوید به دلیل حال بد به بیمارستان رجایی مراجعه کرده است اما در آنجا با او برخورد بدی شده است. به گفته او در بیمارستان زمان زیادی را با وجود حال بد معطل شده است.

علی+صبوری+پس+از+درگیری+در+بیمارستان+رجایی++بازداشت+شد+

او می گوید دکتر و پرستاران برای او کاری نکرده اند و حالش بدتر شده و دچار شوک شده و به دکتر حمله کرده است.سپس حراست او را نگه داشته  و پرستاران به او دیازپام تزریق کرده اند و سپس توسط پلیس بازداشت شده است.

او مدعی شد تعهد گرفتند که فیلمی پخش نشود و بعد از آزادی در بیمارستان گاندی بستری شده است.

توضیحات پرستار اورژانس بیمارستان در مورد علی صبوری

به گفته پرستار شیفت اعلام اینکه فشار صبوری نرمال است موجب عصبانیت او شده است و او شروع به فحاشی کرده است.

او می گوید همکارش مورد هجوم فیزیکی علی صبوری قرار گرفته است. به گفته او سه نفر حراست و نرس نتوانستند علی صبوری در بیمارستان را کنترل کنند و به در بیمارستان اسیب زده است.

پرستار می گوید آنها به ۱۱۰ زنگ زدند ولی چون صبوری قابل کنترل نبوده به او داروی آرام بخش تزریق کرده اند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر