خبرخوش برای هواداران پایتخت به زودی در نوروز 1400 پخش می شود.زمان دقیق در این خبر اعلام شده است.

سریال پایتخت این روزها طرفداران زیادی دارد.پایتخت یکی از قشنگ ترین فیلم ها برای مردم ایران است که 5 سال آن را به طور مداوم دنبال کردند.

پخش ادامه پایتخت ۶ بنا به دلایلی متوقف شد و این سریال نیمه کاره و بدون جمع بندی و قسمت آخر به پایان رسید. حالا خبر جدید این است که ادامه پایتخت ۶ ساخته میشود و قرار است قسمت های باقیمانده سریال پایتخت ۶ در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش شود. در ادامه زمان ساخت و تعداد قسمت های باقیمانده پایتخت شش و زمان پخش را در این خبر بخوانید.

زمان دقیق پخش ادامه پایتخت ۶ در نوروز ۱۴۰۰

حرف تازه: سیروس مقدم در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در تلاشیم ادامه «پایتخت ۶» را به نوروز برسانیم و به همین خاطر احتمالا قسمت‌های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: طبق قولی که به مردم داده بودیم تلاش می‌کنیم که آن قسمت‌های باقیمانده از سریال را آماده کنیم تا پایتخت ۶ به انتها برسد و در نوروز سال آینده روی آنتن برود.

کارگردان پایتخت درباره شروع کار فیلمبرداری سریال گفت: فیلمبرداری را از اوایل بهمن آغاز می‌کنیم و تقریبا ادامه همان داستان قبلی با کمی تغییرات ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: گردآوری تمام بازیگران قبلی به شدت کار سختی است، ولی چون همه عوامل دوست دارند به قولی که به مردم دادند وفادار بمانند خودشان را هماهنگ و تنظیم کردند که مدتی در خدمت این طرح باشند و کار انجام شود

تعداد قسمتهای باقیمانده پایتخت ۶

سیروس مقدم گفت: احتمالا قسمت‌های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد

گفتنی است که بعد از توقف سریال پایتخت ۶ سیروس مقدم در آخرین مصاحبه خود، دلیل توقف ساخت سریال پایتخت ۶ را اینگونه بیان کرد:” فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های پایانی سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت.

هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر روند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری قرار گرفت.”

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر