یکی دیگر از بازیکنانی که در لیست جدید تیم ملی برای بازی با سوریه جایی ندارد رامین رضاییان است.

رامین رضائیان متولد 27 اسفند سال 1368 است.رامین رضائیان سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس، اوستنده و الشحانیه، الدحیل قطر را دارد.رامین رضائیان با انجام دادن ۹۸ بازی رسمی و به ثمر رساندن ۷ گل در باشگاه فوتبال صبای قم، فوتبال حرفه‌ای خود را آغاز کرد. در ۱۴ آبان ۱۳۹۷،رامین رضائیان با قراردادی یک‌ساله به تیم فوتبال الشحانیه قطر پیوست.

photo_2020-05-10_12-34-11

مدافع راست ثابت تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ که در لیگ ستارگان قطر عملکرد خوبی داشته است.

با این وجود رضاییان در فهرست بازیکنان تیم ملی برای بازی دوستانه با سوریه جایی نداشت همان طور که برای دیدار‌های تدارکاتی تیم ایران برابر ازبکستان و بوسنی دعوت نشد!

61738146

ا توجه به مصدومیت صادق صادق محرمی مدافع راست مورد علاقه اسکوچیچ تصور می‌شد شاید این بار رامین رضاییان به تیم ملی دعوت شود، اما این طور نشد.

113609

منابع آگاه دو دلیل مختلف را عامل اصلی نادیده گرفتن مدافع راست محبوب کارلوس کی‌روش توسط دراگان اسکوچیچ می‌خوانند: اول به دلیل انتشار عکس‌های غیر اخلاقی و خصوصی از رامین رضاییان که با شئونات یک ملی‌پوش منافات داشت. دوم اینکه گفته می‌شود اسکوچیچ از برانکو مشورت گرفته و او نیز در خصوص رامین رضاییان و یکی دو بازیکن دیگر توضیحاتی به هموطن خود داده که...

va4-9816

کدامیک از دو دلیل مورد اشاره عامل اصلی دعوت نشدن رامین رضاییان به تیم ملی است نمی‌دانیم! اما آنچه می‌دانیم عدم توجه و اعتقاد سرمربی کروات تیم ملی به رامین رضاییان است. موضوعی که صد البته باید به آن احترام گذاشت

53557_274


منبع:خبرگزاری رکنا

 

 

 

 

 

ارسال نظر