با نزدیک شدن به ایام نوروز و با توجه به محدودیت های سفر به علت شرایط کرونایی یکی از عواملی که می تواند مردم را در قرنطینه سرگرم کند سریال های تلویزیونی می باشد.

سریال نوروز 1400 در شبکه یک

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی سریال نوروزی شبکه یک در سال 1400 است.

فصل سوم سریال نون.خ با حضور برخی از بازیگران قدیمی این سریال و پیوستن چند بازیگر جدید این روزها در حال تصویربرداری است تا برای پخش در شب های نوروز 1400 آماده شود.

اکبر عبدی و علی صادقی دو بازیگر جدیدی هستند که به فصل سوم سریال نون خ پیوسته اند و در کنار دیگر بازیگران این سریال ایفای نقش میکنند.

نون خ

پخش سریال هشت آباد در نوروز 1400

سریال هشت آباد با نام قبلی نوروز رنگی یکی دیگر از سریال های نوروز 1400 در تلویزیون است که به کارگردانی علی مسعودی و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در حال ساخت است.

این سریال علی مسعودی روایتگر ماجراهایی از سال دهه شصت در مشهد است و تصویربرداری آن در مشهد با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است تا برای پخش در شب های نوروز 1400 آماده شود.

رابعه اسکویی، حمید لولایی، شهرام قائدی، داریوش سلیمی، هادی عامل هاشمی، جواد خواجوی، محمد اسلامی، سینا رازقی، حمیدرضا حافظ شجره و… بازیگران سریال هشت آباد را تشکیل میدهند.

هشت آباد

بوتیمار سریال نوروز 1400 در شبکه سه

سریال بوتیمار با نام قبلی ویلا به کارگردانی علیرضا نجف زاده، تهیه کنندگی مهران مهام و نویسندگی سعید جلالی سریال جدید تلویزیون است که برای پخش در ایام نوروز درنظر گرفته شده است.

این سریال که روایتگر داستانی از ماجراهای سفر نوروزی یک کارمند به شمال کشور است و برای پخش در ایام نوروز 1400 از شبکه سه سیما در نظر گرفته شده است.

تابحال بازیگرانی چون مرجانه گلچین، حمید لولایی، علی صبوری، هدایت هاشمی، اشکان اشتیاق و سامی غریبی حضورشان در سریال بویتمار قطعی شده است و به زودی دیگر بازیگران این سریال معرفی خواهند شد.

علیرضا نجف زاده کارگردان سریال بوتیمار، نوروز 98 سریال زوج یا فرد را در شبکه سه سیما روی آنتن برد و سریال بوتیمار هم برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است.

بوتیمار

سریال خانه عزیز نوروز 1400 در شبکه دو

سریال خانه عزیز به نویسندگی مشترک نوید محمودی و سعید دولت خانی، به تازگی وارد مرحله پیش تولید شد و به عنوان سریال نوروزی شبکه دو در سال 1400 در حال ساخت است.

خانه عزیز ملودرامی است که جزئیات بازیگران و عوامل آن هنوز اعلام نشده است و تنها از نوید محمودی به عنوان تهیه کننده این سریال نام برده شده است و به زودی جزئیاتی از این سریال هم اعلام میشود.

untitled

با توجه به محدودیت های کرونایی در ایام نوروز امید هست سریال های تلویزیونی بتواند نقش خوبی در خانه ماندن مردم داشته باشد.

 

 

 

 

ارسال نظر