عکسی که از ریحانه پارسا در دریا در فضای مجازی منتشر شده است او شورش را در آورده.

ریحانه پارسا بازیگر 77 سینمای ایران است. ریحانه پارسا مدتی است که از ایران به ترکیه مهاجرت کرده است.ریحانه پارسا در سن 21 سالگی با مهدی کوشکی هم خانه شد و مدتی بعد از او جدا شده است. ریحانه پارسا عکس هایی از خود و مهدی کوشکی در فضای مجازی منتشر کرده است و بعد از آن حواشی زیادی دی پی داشت.

ریحانه+پارسا

ریحانه پارسا بعد از بازی در سریال پدر به چهره ای شناخته شده تبدیل شد، او با انتشار عکس هایی با حجاب نه چندان متعارف توجه رسانه ها را به خود جلب کرد، پس از آن مردم به شدت از او انتقاد کردند و خانم پارسا عکس های اینستاگرامی خود را پاک کرد.

2

اما در زمان کوتاهی او تیپ هایی عجیب دوباره مورد توجه رسانه ها و شبکه های اجتماعی قرار گرفت. او در جشنواره فیلم فجر 1398 با تقلید رفتارها و اکت های آنجلینا جولی باز هم حاشیه ساز شد. او با اداهایی عشوه گرانه و چشمک زدن به دوربین عکاسان موجی از انتقادها را به سمت خود روانه کرد.

ریحانه پارسا با حرکت جنجالی جدید خود دوباره زبان زد شد+عکس

ریحانه پارسا در حال حاضر بیش از 50 هزار دنبال کننده دارد که این آمار روز به روز در حال افزایش است. او تاکنون نزدیک به 20 پست در صفحه خود منتشر کرده و در بیو خود سن و سالش را با علامت تعجب درج کرده: (!21).

 

ارسال نظر