خواننده محبوب به دام ویروس کرونا افتاد تصاویر دیده نشده از ا را ببینید.

علی اصحابی خواننده ایرانی متولد 31 شهریور 1360 در دامغان است.علی اصحابی صورت رسمی از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد.علی اصحابی خواننده سبک پاپ ایرانی و آهنگساز می باشد.علی اصحابی از همان دوران کودکی علاقمند به موسیقی و خوانندگی بوده است.

خواننده پاپ، ‎علی اصحابی از ابتلایش به ‎کرونا خبر داد و درباره دردهای این بیماری در دو روز اول گفته است:

«درد امانم را بریده. یک لحظه قطب شمالم و لحظه بعدی جهنم سوزان».

علی+اصحابی+

وی در 16 سالگی به موسیقی علاقه نشان داد و سه سال بعد علاقهٔ خود را با جدیت دنبال کرد و نزد صادقیانی رفت در سبک سنتی مشغول به فراگیری دانش شد.

انتشار اولین آلبوم

از سال 1380 بدلیل علاقه ای که به موسیقی پاپ داشتم سبکم را از سنتی به پاپ تغییر دادم و تاسال 1383 دوره های آموزشی را گذراندم و در سال 1383 تولید اولین آلبومم را شروع کردم.

شهرت

فکر می کنم مردم با شنیدن اسم من یاد قطعه قدیمی به خدا جهنمم جایی واسه تو نداره، می افتند که به رزومه کاری ام در سال 1384 باز می گردد.

اولین اثر

اولین اثر این خواننده آهنگ اگه عشق منی بود که در اوایل سال 1385 در استدیو رولند خود را مطرح کرد و در شهریور 1385 با آلبوم لاف عاشقی و تراک جهنم به دلیل اینکه این دو کار از طرف مردم مورد استقبال قرار گرفت اصحابی به شهرت دست یافت. در سال 1390، او به همراه چند خوانندهٔ دیگر پاپ نظیر مازیار فلاحی، شهاب رمضان، محسن چاوشی و پیام صالحی آلبوم خاص را منتشر کرد. همچنین در بهار 1393، علی اصحابی با اجرای جنجالی قطعه می شد که از طریق شبکه شما سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش زنده شد، مورد نقد منتقدین قرار گرفت.

علی اصحابی

خدمت سربازی

علی اصحابی در سال 1381 به خدمت سربازی رفت. در طول دوران خدمت در پادگان همراه دوستانش گروه موسیقی تشکیل داد و به آموزش سلفژ پرداخت، سرودی را نیز برای ایران ساختند و آهنکسازی کردند بعد از پایان دوران خدمت در سال 83 نزدیک به نه ماه در خدمت استاد محمد نوری مشغول به کار شد.

من کار ساخت و ساز را در کنار موسیقی دارم، که احتمالا اگر در خوانندگی موفق نمی شدم ی انتخابی بجز خوانندگی باید می کردم همان کار ساخت وساز را ادامه می دادم

فوتبال و تیم محبوب

تیم مورد علاقه باشگاهی اش را پرسپولیس و بارسلنا می نامند و از بازیکنان علی کریمی را بیشتر از همه قبول دارد، در ورزش های دیگر هم هادی ساعی را در کسوت تکواندوکار دوست داشت

ازدواج علی اصحابی

علی اصحابی ازدواج کرده و صاحب یک دختر بنام فاطمه می باشد.

علی اصحابی

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه

دیگر رسانه ها